Gangsterskie porachunki

Najlepsze seriale o mafii

Lubicie mafijne seriale? Mają coś w sobie, prawda? To napięcie, dużo zwrotów akcji, mnóstwo wątków... W ostatnim czasie powstało tak wiele seriali mafijnych, że ciężko jest wybrać, co warto oglądać. Dlatego postanowiliśmy wybrać pięć najlepszych produkcji o gangsterach. Na pewno któreś z nich przypadną wam do gustu. 

 

Materiały promocyjne serialu

Gomorra 

Serial "Gomorra" to produkcja, która opowiada nam historię potężnej mafii. Działa ona w Neapolu i kontroluje mieszkańców całego miasta. Niespodziewanie przywódca mafii - Pietro Savastano - trafia do więzienia. Jego miejsce zajmuje trzydziestoletni Ciro Di Marzio. Ale nie wszystkim się to podoba. Dlatego rozpocznie się zacięta i bezwzględna walka o władzę. I walka będzie tak zacięta, że zaangażują się w nią nawet najwięksi rywale. "Gomorra" dostępna jest na HBO GO.

Peaky Blinders 

Serial opowiada o gangsterskiej rodzinie z Birmingham. Thomas Shelby, wraz z bratem i ciotką - dowodzą jednej z największych grup mafijnych w mieście. Zarabiają na zakładach bukmacherskich, haraczach i handlu na czarnym rynku. Jednak Tommy ma większe ambicje. Chce mieć większe wpływy, które mają sięgać daleko poza samo Birmingham. Co więc zdecyduje się zrobić? Serial "Peaky Blinders" można obejrzeć na Netflixie. 


Synowie Anarchii 

Fascyjnujący serial, który zabiera widza do świata brutalnego i bezwzględnego, w którym to wiodą prym wyjęci spod prawa motocykliści. Synowie Anarchii - bo tak się nazywają - żyją, jeżdżą i umierają dla swoich braci. Lider klubu i jego żona prowadzą wszystkich w stronę bezprawia. Ale ich syn - Jax - ma inny pomysł na ten klub. Będzie jednak musiał wybierać między lojalnością a dziedzictwem. Serial "Synowie Anarchii" dostępny jest na Netflixie. 

Narcos 

Serial opowiada historię dwóch agentów, którzy zostają wysłani do Kolumbii, aby zająć się bossem kartelu narkotykowego - Pablo Escobarem. Mocny serial opowiadający o rosnącej popularności bossów. Przedstawia również wysiłki stóży prawa w próbach schwytania mafijnych przedstawicieli. Co zrobią amerykańskie władze, aby dorwać Escobara? "Narcos" można oglądać na Netflixie. 

Rodzina Soprano 

Chyba tego serialu z Jamesem Gandolfinim nie trzeba nikomu przedstawiać. Serial wielokrotnie nagradzony, bijący rekordy popularności w telewizji, a teraz jeden z najchętniej oglądanych na platformie HBO - taka właśnie jest "Rodzina Soprano". Produkcja opowiada o Tonym Soprano, który mieszka na przedmieściach New Jersey, jest ojcem rodziny, ma piękną żonę i... jest szefem miejscowej mafii. Kłopoty w jego nietypowej pracy zaczynają go przytłaczać, więc będzie musiał prosić o pomoc lekarkę-psychiatrę, która nie do końca zdaje sobie sprawę z tego, kim jest jej klient. 

Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO