Boki zrywać

Najlepsze kawały, dowcipy, śmieszne teksty i żarty – za co je kochamy?

Poczucie humoru towarzyszy nam niemal codziennie. Uwielbiamy osoby, które sypią dowcipami jak z rękawa i potrafią wkręcać nas historyjkami z zabawną puentą. Dziś praktycznie nie ma już tematów tabu – żartować można ze wszystkiego i każdego. Kawały mogą dotyczyć niemal każdej sfery naszego życia i najbardziej zakorzenionych stereotypów – ich główna rola sprawdza się do rozbawienia słuchającego. 

Nie zawsze jednak nasza kreatywność pozwala na samodzielne wymyślanie złożonych i przezabawnych historyjek. Pamięć także bywa zawodna – w rezultacie często zapominamy treść najlepszych dowcipów. Z pomocą na szczęście przychodzi nam internet.

Najlepsze kawały

Nie ma chyba jednej i uniwersalnej definicji dobrego kawału. Z twierdzeniem tym zgodzi się każdy miłośnik humorystycznych opowiadań. Wszystko zależne jest tak naprawdę od gustu. Wśród naszych znajomych znajdziemy miłośników kawałów o blondynkach, dzieciach, kobietach, mężczyznach czy zwierzętach – a to zaledwie kilka z najpopularniejszych rodzajów kawałów. Specyficzne poczucie humoru mają określone grupy społeczne i zawodowe. Za przykład wystarczy podać prawników, którzy uwielbiają dowcipy związane z kodeksami i innymi meandrami przepisów. Wspomnieć należy także o czarnym humorze – jego miłośnicy kochają absurd i grozę.


Jeszcze kilka lat temu ogromną popularnością cieszyły się księgi z dowcipami i żartami. Kąciki humorystyczne także dziś można znaleźć w wielu gazetach i czasopismach

Dowcipy i żarty

Jeszcze kilka lat temu ogromną popularnością cieszyły się księgi z dowcipami i żartami. Kąciki humorystyczne także dziś można znaleźć w wielu gazetach i czasopismach. Drugie życie krótkim zabawnym historyjkom dał internet. Korzystając z sieci można zapoznać się z najnowszymi i najśmieszniejszymi dowcipami i żartami. Znajdziemy wśród nich absolutne klasyki, jak i nowości umieszczane przez użytkowników. Niektóre z żartów rozbawią nas do łez i zaskoczą swoimi niespodziewanymi puentami. Każdy kawalarz regularnie sprawdza najnowsze kawały i dowcipy aby poszerzać swój arsenał żartów.

Śmieszne historyjki

Uwielbiasz błyszczeć i być duszą towarzystwa? Znajomość wielu zabawnych historyjek i śmiesznych kawałów znacząco Ci to ułatwi. Żarty świetnie sprawdzają się na imprezach i spotkaniach ze znajomymi – możesz wówczas do woli wkręcać swoich kolegów i serwować im błyskotliwe kawały oraz zabawne zagadki. Pamiętaj jednak o dobrym smaku i guście – nie wszystkim musi odpowiadać Twoje poczucie humoru. Warto więc zawsze dopasować szeroki repertuar dowcipów do grona znajomych, którzy są jego odbiorcami. Odpowiednio dobrane żarty to gwarancja dobrze spędzonego czasu i śmiechu do łez. 

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO