Piękne historie miłości

Najlepsze i najpiękniejsze serialowe pary.

W każdym serialu jest pełno wątków, a także bohaterów. Wielu z nich się nie lubi, czasami nawet nienawidzi. Ale seriale pełne są wątków miłości, a w wielu serialach mamy swoje ulubione pary. Wybraliśmy najwspanialsze pary wszech czasów. Ich miłość jest absolutnie niesamowita. Zobaczcie koniecznie, kto znalazł się w naszym zestawieniu. 

Przyjaciele - Chandler i Monica

Czy ktoś ma wątpliwości co do tego, że najpiękniejszym związkiem w tym serialu jest ten pomiędzy Chandlerem i Monicą? Oczywiście Rachel i Ross również zasługują na uznanie, w końcu są "swoimi homarami". Ale jednak związek Monicy i Chandlera, którzy się dla siebie zmienili, pokonali swoje lęki i postawili wszystko na jedną kartę to coś absolutnie wzruszającego. Macie jakąś ulubioną scenę z nimi w roli głównej? Jaka jest wasza ulubiona para z serialu "Przyjaciele"? 

Materiały promocyjne serialu

Plotkara - Blair i Chuck 

Najlepsza para z "Plotkary"? Absolutnie, bezapelacyjnie, jest to Blair i Chuck. Wspaniały wątek miłości w serialu młodzieżowym. To, jaką drogę przeszli, aby być razem, jest absolutnie... piękne. Jak dorastali na swoich oczach. Jak zmieniali się dla siebie, jak dążyli wspólnie do tego samego. Nikt nie był w stanie powstrzymać miłości między Blair Waldorf i Chuckiem Bassem. 

Pamiętniki wampirów - Elena i bracia Salvatore 

Serialowy trójkąt, który uwielbiają wszyscy. Damon czy Stefan? Kogo wybierze ostatecznie piękna Elena? Zarówno przy jednym, jak i przy drugim, serce widzów mocniej biło, dopasowując ich do siebie. Oboje kochają ją do szaleństwa i oboje byliby w stanie zrobić dla niej wszystko, o co by prosiła. A nawet to, o co by nie prosiła... Wolicie Stefana i Elenę, czy raczej Damona i Elenę? Jeśli nie umiecie się zdecydować - obejrzyjcie trochę "Pamiętników wampirów", aby podjąć decyzję! 


Chirurdzy - Derek i Meredith 

Wydaje się, że nie trzeba nikomu przedstawiać tej wspaniałej pary, której finał był... tragiczny. Tyle przeszli, aby móc ze sobą być. Doczekali się dzieci, przeżyli wiele ciężkich, ale i pięknych chwil. I każdy, kto oglądał kiedykolwiek "Chirurgów", doskonale wie, jak potoczyła się ich historia miłości. Bez wątpienia jednak była dla nas jedną z najpiękniejszych. Przebić może ją tylko kolejna pozycja. 

Dom z papieru - Nairobi i Bogota 

Krótka historia miłości, chociaż bardzo nieoczywista. Nie interesowała ich różnica wieku ani okoliczności. Po prostu czuli, że to jest TO. Byli sobie przeznaczeni i gotowi zrobić dla siebie wszytko. I chociaż ich "związek" trwał bardzo krótko i skończył się bardzo... tragicznie, to jest to jeden z naszych absolutnie ulubionych wątków z miłością w tle w "Domu z papieru". 

Może zainteresują Cię także:


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO