Mrożące krew w żyłach...

Najlepsze horrory 2020 roku

Horrory to kategoria, która mogłaby opisać rok 2020. Dla wielu na pewno był porównywalny do tego, co dzieje się w najlepszych filmach grozy. Być może wielu nawet nie decydowało się na obejrzenie takich produkcji, bo bało się, że to jeszcze w 2020 roku może się wydarzyć. Ale my jednak na te horrory się skusiliśmy i nawet mamy kilka produkcji, które wyjątkowo w tym roku doceniamy. I w ten oto sposób stworzyliśmy ranking najlepszych produkcji typu horror, które powstały w 2020 roku. Rozsiądźcie się wygodnie. 

Nie słuchaj ich 

Stosunkowo świeży horror, który pojawił się na Netflixie. Jak przystało na hiszpańskie kino - dużo budowania napięcia, zwroty akcji, a koniec mocno zaskakujący. Tak było w przypadku np. "Contratiempo", i tak samo jest w przypadku "Nie słuchaj ich". Film opowiada o Danielu, który remontuje stary dom, w którym obecnie zamieszkuje wraz z rodziną. Niestety, dochodzi tutaj do tragicznego wydarzenia, a syn pary ginie. Mężczyzna, przerażony tym, co się dzieje, wzywa znanego eksperta z dziedziny zjawisk paranormalnych. Ale te duchy nie poddadzą się tak łatwo... Naprawdę warto zobaczyć tę produkcję. 

Materiały promocyjne filmu

Dodaj do ulubionych 

Mocny horror, z bardzo aktualnym tłem. Cole to influencer, który zdobywa coraz większą popularność w sieci. Postanawia zebrać swoją paczkę i wybrać się do Moskwy, aby tam zająć się kręceniem vlogów. Chce pokazać swoim obserwatorom, że stolica Rosji ma wiele do zaoferowania. Nie spodziewa się jednak, że trafi do niezwykle niebezpiecznego miejsca... Cole jest bardzo odważny, a adrenalina ma dla niego największe znaczenie, więc nie cofnie się przed niczym, by nabić kolejne wyświetlenia. Ale wszystko to zmieni się w walkę o życie na żywo... "Dodaj do ulubionych" to mocna pozycja z tego roku. 

Małgosia i Jaś 

To nie jest bajeczka, którą prawie każdy zna z dzieciństwa. To porażający horror, od samego początku trzymający w napięciu i chwytający za gardło tak, że aż ciężko złapać oddech. W odległej baśniowej krainie nic nie jest podobne do bajki. Dwójka rodzeństwa - Małgosia i Jaś - z powodu głodu i braku pracy, opuszczają swój rodzinny dom i ruszają w długą wędrówkę, w poszukiwaniu lepszego miejsca do życia. Przemierzają straszny las, w którym nie ma żywego ducha. Aż do czasu. Trafiają na ludzkie domostwo, a starsza i dziwna kobieta oferuje im gościnę i jedzenie. I tak właśnie trafią oni do miejsca, które jest znacznie gorsze niż najgorsze piekło... "Małgosia i Jaś" to pozycja OBOWIĄZKOWA. 


Wyspa fantazji 

Może nie jest to absolutnie najlepszy horror wszech czasów. Ale warto obejrzeć ten film dla kilku sporych zaskoczeń, akcji praktycznie od samego początku i ciekawej fabuły. Tytułowa "Wyspa fantazji" to miejsce, na które trafia grupka ludzi skuszonych osobliwą ofertą pana Roarke, który obiecuje spełnić ich każdą fantazję w ustronnym tropikalnym hotelu. Kiedy jednak wszystkie fantazje zmieniają się w prawdziwe koszmary, goście, aby przeżyć, muszą rozwiązać zagadkę tajemniczej wyspy... 

Piekielna głębia 3 

A teraz coś dla prawdziwych fanów rekinów. "Piekielna głębia 3" (mamy nadzieję, że widzieliście pozostałe 2. części!) to historia o dr Emmie Collins, która bada wpływ klimatu na rekiny, które co roku przybywają na wyspę Little Happy, aby rodzić swoje młode. Gdy zespól pseudonaukowców, pod kierownictwem byłego chłopaka Emmy, przybywa na wyspę, aby znaleźć trzy, genetycznie zmutowane rekiny, rozpoczyna się naprawdę krwawa i niebezpieczna gra o życie na wielkim oceanie. Jakikolwiek nie byłby to film o rekinie - zawsze czujemy ciarki, więc nie mogło tego filmu tutaj zabraknąć. 

Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO