Podobne filmy i seriale znajdziesz na samym dole

Wyspa fantazji online | Obsada, fabuła, opis filmu, zwiastun | Gdzie oglądać? Opinie, opis fabuły, obsada, jak się kończy, podobne filmy i seriale

Marzyliście kiedyś o spełnieniu najskrytszych marzeń? O raju na ziemi, który pozwoli spełnić wasze fantazje? Szybko może okazać się jednak, że taka utopia przerodzi się w coś znacznie gorszego i będziemy zmuszeni walczyć o przetrwanie. Takie atrakcje zapewnia widzom film „Wyspa fantazji”, który obejrzeć można na kilku serwisach streamingowych. 

Tytuł oryginalny:  Fantasy Islan
Gatunek: Horror / Przygodowy
Reżyseria: Jeff Wadlow
Rok produkcji: 2020
Kraj: USA

Materiały promocyjne filmu

Opis filmu

Tytułowa „Wyspa fantazji” to projekt zagadkowego pana Roarke. W założeniu jest to tropikalny hotel, którego goście mogą liczyć na spełnienie swoich najskrytszych fantazji i oczekiwań. Nawet najpiękniejsze marzenia szybko mogą przerodzić się jednak w senny koszmar. Szybko okazuje się bowiem, że wyspa ma swoje mroczne sekrety i tajemnice. Goście muszą podjąć walkę o swoje życie, przetrwanie i powrót do domu. Jedynym sposobem jest rozwikłanie skomplikowanej historii miejsca, w którym się znaleźli. Tropikalny hotel i przepiękna wyspa stają się więc w więzieniem, z którego istnieje tylko jedna droga ucieczki. Film zebrał dość dobre recenzje i szybko pojawił się w ofercie kilku serwisów streamingowych – w Polsce obejrzeć go można na Chili, iTunes, Player, Rakuten i Canal+. Poniżej natomiast możecie poczuć klimat produkcji dzięki zwiastunowi. Znajdziecie tam również obsadę niecodziennego filmu.


Wyspa fantazji – zwiastun

Obsada

Michael Peña
Lucy Hale
Austin Stowell
Portia Doubleday
Jimmy O. Yang
Ryan Hansen
Michael Rooker
Parisa Fitz-Henley
Charlotte McKinney
Kim Coates
Goran D. Kleut
Evan Evagora
Joshua Diaz
Steven A. Davis

Lubisz się bać i szukasz interesującego horroru? Sprawdź koniecznie filmy Próba, Herezja i 183 metry strachu

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO