Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Kate Hudson - kim jest? Wiek, wzrost, waga, Instagram, mąż, dzieci, kariera i plotki

wikipedia.org

Kate Hudson to amerykańska aktorka, która jest niezwykle popularna za granicą. Grała w takich produkcjach jak "U progu sławy" czy "Dr T i kobiety". Jak dobrze znasz Kate Hudson? 

Wszystko o: Kate Hudson 

Pełne imię i nazwisko: Kate Garry Hudson 
Data i miejsce urodzenia: 19 kwietnia 1979, Los Angeles 
Zawód: aktorka 
Partner: Chris Robinson (2000-2007; rozwód), Matthew Bellamy (rozstanie), Danny Fujikawa (obecnie)
Dzieci: Ryder Russell (2004, z Chrisem Robinsonem), Bingham (2011, z Matthewem Bellamym), Rani Rose (2018, z Dannym Fujikawą)
Wzrost: 168 cm 
Waga: ok. 61 kg 
Instagram: @katehudson 

Wczesne lata 

Jest córką Goldie Hawn i Billa Hudsona, chociaż za swojego ojca uznaje Kurta Russella. Kate Hudson przyjęła za swoje wyznanie buddyzm. Matka bardzo liczyła na to, że Kate pójdzie na Uniwersytet Nowojorski, ale ta wybrała karierę aktorki. 


Kariera 

Zadebiutowała w 1998 roku w filmie "Desert Blue". Największym jej sukcesem stała się rola w filmie "U progu sławy", dzięki której Hudson została nominowana do Oscara. Zagrała również w takich produkcjach jak "Dr T i kobiety" czy "Pożyczony narzeczony". 

Życie prywatne 

W latach 2000-2007 była żoną Chrisa Robinsona, z którym doczekała się syna - Rydera Russella. Później była związana z Matthewem Bellamym, któremu urodziła syna Binghama w 2011 roku. Obecnie jest w związku z Dannym Fujikawą, z którym ma córkę Rani Rose, urodzoną w 2018 roku. 
Kate Hudson – przedstawiamy najlepsze role amerykańskiej aktorkiKate Hudson należy do grona najpopularniejszych amerykańskich gwiazd. Urodziła się w rodzinie o artystycznych tradycjach – jej matką jest aktorka Goldie Hawn, a ojcem muzyk Bill Hudson. Bardziej jednak niż z ojcem czuje się związana z Kurtem Russelem, który zamieszkał z jej rodziną, gdy miała trzy lata. Chociaż jej matka chciała, żeby rozpoczęła studia na Uniwersytecie Nowojorskim, Kate postanowiła zostać aktorką. Na dużym ekranie zadebiutowała w 1998 roku w filmie „Desert Blue”. Dwa lata później dostała rolę w filmie „U progu sławy” Camerona Crowe’a, za którą otrzymała Złoty Glob. Co ciekawe, początkowo w graną przez nią postać miała się wcielić Sarah Polley, która jednak z niej zrezygnowała. Reżyser zamierzał wówczas porzucić projekt, ale Hudson udało się go przekonać do siebie oraz kontynuowania prac nad filmem. Udział w filmie Crowe’a otworzył przed aktorką drzwi do największych hollywoodzich produkcji. Nie da się jednak ukryć, że największą popularność przyniosły jej role w komediach romantycznych.Kate Hudson - najlepsze filmy

1. „U progu sławy” reż. C. Crowe (2000)

2. „Jak stracić chłopaka w 10 dni”, reż. D. Petrie (2003)

3. „Odrobina nieba”, reż. N. Kassell (2011)

4. „Klucz do koszmaru”, reż. I. Softley (2005)

5. „Ślubne wojny”, reż. G. Winick (2009)

Macie już za sobą wszystkie filmy z naszej listy? Jeśli tak, zachęcamy do obejrzenia kolejnych produkcji z udziałem aktorki, takich jak „Morderca we mnie” czy „Rock the Kasbah”. Mocnych wrażeń dostarczy wam z kolei „Żywioł: Deepwater Horizon”.Może zainteresują Cię także:Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO