Pierwszy film okazał się sukcesem

Na noże 2 i 3 – Netflix kupuje kolejne części hitu

Film pod tytułem „Na noże” to kryminalny dramat akcji, który swoją premierę miał w 2019 roku. Film wyróżniały ciekawa fabuła, intrygujący klimat zbrodni i gwiazdorska obsada – wystarczy dodać, że w jedną z głównych postaci wcielił się Daniel Craig. Film niespodziewanie stał się ogromnym hitem, nic więc dziwnego, że jakiś czas później dowiedzieliśmy się o planowanej nowej części. Deadline donosi natomiast, że Netflix planuje zakup dwóch kolejnych części filmu – na stole są ogromne pieniądze. Kiedy możemy spodziewać się kontynuacji?

Materiały promocyjne filmu

Film „Na noże” dysponował budżetem na poziomie około 40 milionów dolarów – wiadomo, że zarobił on natomiast ponad 300 milionów dolarów. Nic więc dziwnego, że zdecydowano się na kontynuowanie intrygującej serii.

Netflix kupuje kolejne części

Niespodzianką może być fakt, że Rian Johnson oraz Ram Bergman zdecydują się na publikację dzieł na platformie VOD – w dobie pandemii taka decyzja wydaje się jednak w pełni uzasadniona. Zdjęcia do filmu „Na noże 2” mają ruszyć już w czerwcu – tłem dla wydarzeń ma być Grecja. Ile to będzie kosztowało streamingowego giganta? Informatorzy donoszą o kwocie rzędu nawet 400-450 mln dolarów. Reżyserem i scenarzystą obu produkcji ma być Rian Johnson, który podobno oba teksty ma już gotowe… Jedno jest pewne – jest na co czekać!

W oczekiwaniu na kolejne części warto sprawdzić inne filmy, w których wystąpił Daniel Craig. Polecamy Casino Royale i Przekładaniec.Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO