Odejdzie już latem?

Co dalej ze zdobywca Złotej Piłki? Klub daje mu wolną rękę

Niespełna miesiąc temu zakończyło się zimowe okienko transferowe w największych i najbogatszych europejskich ligach piłkarskich. Obfitowało ono w wiele transferów z najwyższej półki i dostarczyło sympatykom piłki kopanej wielu emocji. Przyszłość wielu światowej klasy zawodników nadal pozostaje jednak niewyjaśniona. Do tego grona śmiało zaliczyć można zdobywce Złotej Piłki 2018 – Lukę Modrica. Chorwat nie notuje najlepszego sezonu i coraz głośniej mówi się o jego odejściu z Santiago Bernabeu. W tym sezonie zagrał on w 26 meczach Realu Madryt – zanotował 5 bramek i 5 asyst.

Fotografia poglądowa

Luka Modric we wrześniu skończy 35 lat. Nie brakuje jednak chętnych na zatrudnienie doświadczonego pomocnika. Wiele mówi się o zainteresowaniu Interu Mediolan, Interu Miami czy D.C. United. 

Przyszłość Modrica jest już znana?

Okazuje się, że Królewscy mogą dać zawodnikowi wolną rękę. O sytuacji w klubie z Madrytu napisała ostatnio „Marca”. Przypomnijmy, że kontrakt Chorwata kończy się 30 czerwca 2021. Do tego czasu Modric może zaakceptować warunki jego przedłużenia lub go wypełnić – wówczas będzie szukał klubu jako wolny zawodnik. Coraz poważniej pod uwagę jest brana możliwość letniego transferu piłkarza. Gdzie wówczas trafiłby Modric? Prawdopodobnie przekonamy się o tym w ciągu kilku najbliższych miesięcy.Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO