Aktor potwierdził rozmowy z twórcami

Mark Ruffalo wystąpi w serialu „She-Hulk”?

Disney niedawno ogłosił, że szykuje nowy serial na podstawie komiksów Marvela zatytułowany „She-Hulk”. Zadebiutuje w nim nowa postać – kobiecy odpowiednik supersilnego zielonoskórego olbrzyma, czyli She-Hulk. Jest ona dobrze znana wszystkim wielbicielom komiksów, ale nie doczekała się jeszcze swojej indywidualnej ekranizacji. Jak podaje portal „The Illuminderi”, geneza postaci ma być bardzo podobna do tej przedstawionej w komiksach. Poznamy więc historię Jennifer Walters, która będzie wymagała transfuzji krwi po postrzale. Jedyną osobą, która będzie umiała uratować jej życie, będzie jej kuzyn Bruce Banner – znany również jako Hulk. Pochodząca od niego napromieniowana krew sprawi, że Walters nabędzie podobne do niego zdolności. She-Hulk będzie jednak o wiele lepiej kontrolowała swoje moce i nie będzie tak łatwo traciła panowania nad sobą.

wikipedia.org

Na razie trwają castingi do obsady nowego serialu. Do roli She-Hulk twórcy poszukują aktorki o każdym odcieniu skóry, która wykazuje się zacięciem komediowym – można więc sądzić, że postać swoim charakterem będzie mocno przypominała skorego do żarcików Hulka. Już od dłuższego czasu krążyły plotki, że w serialu wystąpi gościnnie Mark Ruffalo, który odgrywa postać Hulka od 2012 roku.

Trwają rozmowy

Ostatnio gwiazdor „Avengers" udzielił wywiadu dla „Variety", w którym wyznał, że obecnie prowadzi rozmowy z producentami serialu dotyczące wystąpienia w nowej produkcji w roli Hulka. Z jego słów wynika, że jest duże prawdopodobieństwo, że pojawi się w „She-Hulk”. Podkreślił jednak, że na razie nie podjęto żadnych oficjalnych decyzji:

Jeśli wymyślimy coś dobrego, to ten występ może być naprawdę interesujący. Na razie tylko tyle można powiedzieć. Wszystko jest w toku.

Możemy więc mieć nadzieję, że zobaczymy aktora w nowym serialu MCU. Zdjęcia do nowej produkcji mają rozpocząć się jeszcze w 2020 roku. Za scenariusz serialu będzie odpowiadać scenarzystka „Ricka i Morty’ego”, Jessica Gao. Niestety, na pierwsze odcinki będziemy musieli jeszcze długo poczekać – premiera serialu „She-Hulk” jest przewidziana na 2022 rok.Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO