Wiemy, w kogo się wcieli

Nicole Kidman i Luke Evans w obsadzie „Nine Perfect Strangers”. O czym będzie serial Hulu?

Pod koniec 2020 roku ma się odbyć premiera nowego serialu realizowanego przez Hulu, który powstaje w oparciu o powieść Liane Moriarty „Nine Perfect Strangers”, wydanej w Polsce pod tytułem „Dziewięcioro nieznajomych”. Jedną z głównych ról w nowej produkcji zagra Nicole Kidman, która wcieli się w postać Maszy, dyrektorki ośrodka SPA. Jak podaje portal Variety, w ostatnim czasie do obsady serialu dołączył Luke Evans, gwiazdor takich filmów jak „Piękna i Bestia” czy „Dracula: Historia nieznana”. Aktor ma zagrać Larsa, który jest jednym z tytułowych nieznajomych goszczących w ośrodku. Wiadomo już, że na ekranie zobaczymy także między innymi Melissę McCarthy.

"Dracula: Historia nieznana"/Materiały prasowe

Udział Nicole Kidman w „Nine Perfect Strangers” nie ograniczy się jedynie do odegrania jednej z ról – gwiazda zajmie się również produkcją. Wśród twórców serialu znaleźli się także Bruna Papandrea i Liane Moriarty. Za napisanie scenariusza odpowiadają John Henry Butterworth, Samantha Strauss oraz David E. Kelley. Jeszcze nie podano dokładnej planowanej daty premiery nowego serialu.

Zupełna odnowa

Akcja serialu „Nine Perfect Strangers” będzie się rozgrywać w ośrodku SPA Tranquillium House, do którego przybywa zestresowana i przemęczona pracą Frances. Zarezerwowała sobie dziesięciodniowy pobyt, który ma oczyścić jej umysł oraz ciało. Na miejscu spotyka osiem innych osób, które również potrzebują odnowy. Nie do końca jednak wierzą w to, że pobyt w SPA pozwoli im się w pełni zregenerować i odzyskać siły. W tym trudnym zadaniu pomagać im będzie dyrektorka ośrodka, Masza, która twierdzi, że dzięki niemu niegdyś odrodziła się na nowo. Gości, którzy spodziewali się zwykłych masaży i trzech dietetycznych posiłków dziennie, wkrótce spotka niemałe zaskoczenie. Okaże się bowiem, że ośrodek skrywa wiele tajemnic, które mogą nieść ze sobą nawet niebezpieczeństwo. Na jaw zaczną też wychodzić sekrety uczestników turnusu, którzy ciągną za sobą cały bagaż problemów oraz doświadczeń – nieudane związki, kompleksy czy brak wiary we własne możliwości.

Podczas oczekiwania na premierę serialu „Nine Perfect Strangers” koniecznie zobaczcie świetny dramat „4 miesiące, 3 tygodnie i 2 dni”. Zachęcamy również do obejrzenia filmów „Podarować życie” i „Blue Valentine”.


Może zainteresują Cię także:


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO