Kiedy zobaczymy nowe odcinki?

Kruk. Jak tu ciemno. Data premiery 3. sezonu Kruka i zwiastun

Adam Kruk powraca w finałowym sezonie serialu. I nie ma innej opcji - musi być maksymalnie mrocznie. Canal+ podzielił się zwiastunem do 3. sezonu serialu o tytule "Kruk. Jak tu ciemno". Podano także datę premiery, więc doskonale wiemy, kiedy zobaczymy nowe odcinki. 

Materiały promocyjne serialu

Kruk. Jak tu ciemno - data premiery i zwiastun 

Przerażająco brzmiąca wyliczanka dziecięca, a także mroczne przebitki, które sugerują, że będzie jeszcze bardziej złowrogo niż zwykle. Atmosfera coraz mocniej się zagęszcza... Aż w końcu musi eksplodować. 

W 3. sezonie, oczywiście, zobaczymy Michała Żurawskiego w roli komisarza Adama Kruka. To właśnie jego postać nawiedzają demony z przeszłości. Z jednej strony jest to człowiek prawy, posiadający mnóstwo dobrych intencji, a z drugiej to człowiek, który emanuje bólem, który popycha go do robienia rzeczy na skraju moralności. W nowym sezonie Kruk będzie przeżywał już nawet rozpacz, traumę po śmierci żony i ogromną chęć zemsty. Brzmi jak coś, co może łatwo wybuchnąć... 

W serialu nadal ważna będzie postać Justyny, w którą wciela się Magda Koleśnik. To najprawdopodobniej ona będzie obiektem zemsty Kruka i jego główną przeciwniczką. Powrót na ekran zaliczą również Tomasz Włosok, w roli Rudego, a także Danuta Kierklo w roli szeptuchy. 

Autorem scenariusza, ponownie, jest Jakub Korolczuk, a reżyserami Maciej Pieprzyca i Adrian Panek. 


Premiera nowych odcinków Kruka już 9 grudnia na Canal+. 


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO