Zapowiedź filmu

Kopciuszek - Camila Cabello w roli głównej

Jakby ktoś zastanawiał się, ile razy można odgrzewać jakiegoś kotleta, to najwidocznie - do skutku. Tym razem to Amazon Prime Video postanowił wykorzystać lubianą i znaną baśń o Kopciuszku, aby zrobić z tego prawdziwe widowisko. To, co jest zaskakujące, to wybór odtwórczyni głównej roli. W Kopciuszka wcieli się bowiem... Camila Cabello

Materiały promocyjne filmu

Musicalowa wersja Kopciuszka 

"Kopciuszek" to historia o pięknej dziewczynie, która jest niezwykle ambitna, a w jej głowie jest pełno nierealnych marzeń. Ale z pomocą Faba G wszystko jest dla niej możliwe. Dlatego konsekwentnie będzie się starała spełnić swoje najskrytsze marzenia. Ale na jej drodze nie zabraknie wielu problemów, które przysparzać jej będzie jej macocha. 

W główną rolę wcieli się nie kto inny, jak Camila Cabello, która jest ulubienicą wielu ludzi na całym świecie. To ona również skomponuje, wraz z Idiną Menzel, muzykę do filmu. Idina Menzel z kolei zagra jej macochę. W rolę księcia wcieli się Nicholas Galitzine. To, co zaskakujące, to fakt, że nie będzie dobrej wróżki, a raczej dobry czarodziej. We Wróżkę Chrzestną wcieli się czarnoskóry mężczyzna - Billy Porter. Obok nich na ekranie zobaczyć będzie można również m.in. Jamesa Cordena czy Pierce'a Brosnana. 

Scenariuszem i reżyserią zajmie się Kay Cannon. 

Premiera już 3 września na Amazon Prime Video. Dzisiaj z kolei możecie zobaczyć już zwiastun produkcji: Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO