Główna rola dla syna Jamesa Gandolfini

Wszyscy święci New Jersey - zwiastun prequela Rodziny Soprano

Oglądaliście "Rodzinę Soprano"? Jeśli tak, to musicie również zobaczyć prequel serialu, który nosi tytuł "Wszyscy święci New Jersey". Produkcja ma zadebiutować już jesienią na kanale HBO Max. Co ciekawe - w głównej roli będzie można zobaczyć Michaela Gandolfini, który jest synem zmarłego Jamesa Gandolfiniego, który grał Tony'ego w oryginalnym serialu. 

Materiały promocyjne filmu

Zwiastun "Wszyscy święci New Jersey"

HBO Max postanowiło podzielić się z fanami zwiastunem do produkcji "Wszyscy święci New Jersey", czyli do prequelu "Rodziny Soprano". Możemy zobaczyć więc, jak będzie wyglądała produkcja, która opowiada o dorastaniu Tony'ego, który miał okazję kształtować siebie w latach 60., podczas zamieszek, które podzieliły ludność Włochów i Afroamerykanów. 

W filmie zobaczymy m.in. Verę Farmigę (zagra matkę Tony'ego), Corey'a Stolla (wujek Junior) czy Johna Magaro. Reżyserem produkcji jest Alan Taylor, a autorami scenariusza twórca "Rodziny Soprano" David Chase i scenarzysta serialu - Lawrence Konner. Film ma pojawić się w kinach w USA już 1 października, a w Polsce zaś 29 października. Nie wiadomo, czy film będzie w ogóle dostępny na HBO GO. Ale "Rodzinę Soprano" możecie sobie tam obejrzeć, aby odświeżyć pamięć. 

Zobaczcie również zwiastun, który pokaże wam, jaki jest plan na film: 


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO