Nowy, duński kryminał

Kasztanowy ludzik - nowy serial Netflix

Lubicie skandynawskie kryminały? Jeśli wasza odpowiedź jest twierdząca to będziecie mieli okazję pocieszyć oczy czymś nowym. Netflix zapowiedział bowiem, że zamierza zekranizować "Kasztanowego ludzika". Całość będzie w klimacie nordic noir, a serial będzie dostępny już jesienią na platformie. Serial powstanie na podstawie powieści Sorena Sveistrupa. Za sterami produkcji stanie sam autor. 

Materiały promocyjne serialu

Nowy serial twórcy The Killing 

"Kasztanowy ludzik" to serial, który będzie składał się z sześciu odcinków. Mroczny thriller psychologiczny zacznie się od zabójstwa. W Kopenhadze, na placu zabaw, zostaje znaleziona zamordowana brutalnie dziewczyna. Nad nią wisi ludzik z kasztanów. To element, który łączy się z tajemniczym zaginięciem sprzed roku. Duńska policja szybko rozumie, że ma do czynienia z seryjnym mordercą. Rozpoczyna się walka z czasem, aby ująć kogoś, kto jest za to odpowiedzialny, zanim zginą kolejni ludzie. 

W serialu zobaczymy Danica Curcica, Mikkela Boe Folsgaarda, ale również Iben Dornera, Davida Dencika, Larsa Ranthego czy Thomasa Hwana. A to zaledwie część obsady. 

Będzie prawdziwe widowisko. Już jesienią na Netflixie. Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO