Nadchodzą spinn-offy

Mads Mikkelsen zagra w filmie „Indiana Jones 5”

Filmy o Indianie Jonesie to jedna z najpopularniejszych serii przygodowych w historii kina. Przygody archeologa i poszukiwacza przygód do dziś chętnie oglądane są przez widzów na całym świecie. W główną rolę wcielił się Harrison Ford, który wykreował jedną z najbardziej ikonicznych postaci XX wieku. Popularność serii bezpośrednio przyczyniła się do serii spinn-offów i sequeli, które mają powstać na przestrzeni kilku następnych lat. Najbliżej premiery jest film „Indiana Jones 5”, który zadebiutować ma w 2022 roku. Niedawno poznaliśmy kolejne szczegóły dotyczące zbliżającej się produkcji. 

Mads Mikkelsen w serialu Hannibal

Wiadomo, że reżyserem nowego projektu będzie James Mangold, który na swoim koncie ma filmy takie jak „Logan: Wolverine” czy „Le mans ‘66”. Steven Spielber także zaangażowany zostanie w nowy projekt – tym razem będzie on jednak producentem (produkcją zajmą się także Kathleen Kennedy, Frank Marshall i Simon Emanuel).

Mikkelsen w Indiana Jonesie 5?

Do tej pory wiadomo było, że w kontynuacji „Indiany Jonesa” wystąpią między innymi Phoebe Waller-Bridge czy – wspomniany wcześniej – Harrison Ford. Ujawniono także, że w produkcji weźmie udział duńska supergwiazda – Mads Mikkelsen. Charakterystycznego aktora mogliśmy oglądać w produkcjach takich jak „Casino Royale”, „Na rauszu” czy „Hannibal”. Na razie o samej produkcji wiadomo niewiele więcej – nawet ostateczny tytuł owiany jest tajemnicą. Czekacie na nowe przygody archeologa? Czekamy na wasze opinie i komentarze.Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO