Zaskakujące?

Ilona Felicjańska i Paul Montana WZIĘLI ŚLUB

Ilona Felicjańska od dłuższego czasu posługiwała się nazwiskiem swojego partnera – Paula Montany. Ogłosiła w kwietniu 2019 roku, że już oficjalnie i urzędowo nazywa się „Ilona Montana”. Dla wszystkich jasnym było, że się pobrali. Jak się okazuje – wcale nie. Zrobili to dopiero teraz, w Londynie, przed tamtejszym urzędnikiem państwowym. Jak wyglądała cała ceremonia? Przede wszystkim – nie zabrakło fotoreportera „Faktu”. Co jeszcze działo się na ich ślubie?

AKPA

Ponoć była to dosyć tradycyjna ceremonia, a zebrało się tam około 30 najbliższych osób z otoczenia Felicjańskiej i jej ukochanego.

Felicjańska wzięła ślub!

Kontrowersyjna celebrytka w końcu spełniła swoje marzenie. Na ceremonii zaślubin towarzyszyło Ilonie Felicjańskiej i Paulowi Montanie około 30 najbliższych członków rodziny i przyjaciół – byli tam również synowie byłej modelki. Nie zabrakło oczywiście rzucania bukietem i deszczu z kwiatów.

Jak widać – ich miłość jest w stanie przezwyciężyć wszystko. Przypominamy: w 2018 roku przyłapano mężczyznę na obściskiwaniu się z inną kobietą przy barze. Felicjańska jednak wybaczyła mu to.
Niedawno oboje zostali aresztowani na Florydzie, a to wszystko przez ich przepychankę i pobicie.
Kiedy już wszystko ucichło – Montana wrzucił na swojego Facebooka zdjęcie Ilony w dość… Jednoznacznej sytuacji.

Ach, ta miłość…Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO