Powrót na stare śmieci?

Ibrahimovic jednak we Włoszech? Polak ma się o co martwić

Niedawno informowaliśmy o możliwym powrocie Zlatana Ibrahimovica do Europy. Szwedzkiemu napastnikowi w grudniu kończy się kontrakt z jego obecną drużyną – LA Galaxy. Wiele mówiło się w tym kontekście o włoskim Napoli – sam zawodnik udostępnił jednak filmik, na którym informuje, że wraca do Hiszpanii. Teraz wraca jednak temat włoskiego transferu – okazuje się jednak, że najbliżej sprowadzenia Szweda może być AC Milan, którego barwy przed laty reprezentował utytułowany zawodnik.

flickr.com

O możliwym powrocie Szweda na San Siro poinformował komisarz MLS Don Garber, który był gościem jednego z programów emitowanych na antenie ESPN. Według niego włoski klub stara się o zatrudnienie utalentowanego i doświadczonego napastnika.

Piątek w tarapatach?

Z takiego obrotu spraw z pewnością ucieszyliby się fani Rossonerich. Ich drużyna znajduje się w wyraźnym dołku – wydaje się, że zespół potrzebuje mocnego charakteru, który dodatkowo zagwarantuje skuteczność ataku. Jest to natomiast zła informacja dla Krzysztofa Piątka, który nie grzeszy skutecznością w obecnym sezonie. Napastnik Polski w obecnej formie raczej przegra rywalizację z utytułowanym Ibrahimovicem. Czy transfer dojdzie do skutku? Przekonamy się o tym prawdopodobnie już niedługo.Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO