Będzie hitem?

Heaven in Hell. Pełen zwiastun filmu reżysera 365 dni

"Heaven in Hell". Zapamiętajcie ten tytuł, szczególnie, jeśli po drodze wam z hitami takimi jak "365 dni" czy "Pięćdziesiąt twarzy Greya". To nowy film, który ma "rozpalić zmysły widzów". Czy faktycznie tak będzie - można będzie ocenić dopiero w 2023 roku. Teraz można jednak obejrzeć pełen zwiastun produkcji, aby ocenić, czy to coś, co mogłoby was zainteresować. 

Materiały promocyjne filmu

Heaven in Hell - zwiastun filmu 

Film ma opowiedzieć nam historię Olgi i Maksa, których dzieli 15 lat różnicy. Ona jest kobietą sukcesu, matką dorosłej córki. On z kolei to mężczyzna, który żyje chwilą i czerpie z życia garściami, co tylko się da. Wydaje się, że te dwa światy nie mają szansy koegzystować, prawda? Ale jednak - los stawia ich sobie na drodze, a to sprawia, że oboje zaczynają miotać się z uczuciami, których do tej pory nie znali. Ona pragnie doświadczać, ale wstydzi się, kieruje poczuciem odpowiedzialności. On z kolei zaczyna rozumieć, że to ta jedyna i że życie z dnia na dzień przestało mu wystarczać. Tajemnice, które powoli zaczną wychodzić na jaw, zaczną jeszcze mocniej komplikować życie kochanków. 

W rolach głównych zobaczymy Magdalenę Boczarską i Simone Susinnę, a oprócz tego Katarzynę Sawczuk, Sebastiana Fabijańskiego i Janusza Chabiora. Reżyserem filmu jest Tomasz Mandes, który odpowiadał za wszystkie trzy części filmu "365 dni". Scenariusz napisał wraz z Mojcą Tirsem. 


Premiera filmu "Heaven in Hell" już 10 lutego 2023 roku. 


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO