Kiedy go obejrzymy?

Harry i Meghan. Pełny zwiastun serialu dokumentalnego Netfliksa

Historia brytyjskiej rodziny królewskiej to coś, co interesuje nie tylko Brytyjczyków, ale również wiele innych osób na całym świecie. Nic więc dziwnego, że Netfliks postanowił w to iść. Szczególnie, że "The Crown" nieustannie jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych seriali w tej tematyce. Największe poruszenie w ostatnim czasie wywoływała relacja księcia Harry'ego i Meghan, a także ich stosunki z resztą rodziny. Czy mamy więc jakiekolwiek zaskoczenie, że niebawem obejrzymy o tym serial dokumentalny, opowiedziany z perspektywy tej dwójki? Zobaczcie pełen zwiastun i datę premiery. 

Materiały promocyjne serialu

Harry i Meghan - pełen zwiastun serialu dokumentalnego 

Netflix ogłosił, że serial dokumentalny "Harry i Meghan" będzie składał się z sześciu odcinków, a całość zostanie podzielona na dwie części. Podano również, kiedy dokładnie możemy się ich spodziewać. 

Pojawił się nie tylko oficjalny zwiastun, ale również opis produkcji. Okazuje się, że zobaczymy tam nie tylko początki związku księcia i aktorki znanej z serialu "W garniturach", ale również wszystko to, czym żył cały świat wiele miesięcy później - opowiedzą o wyzwaniach, przez które poczuli, że muszą odsunąć się od pełnienia oficjalnych obowiązków. Poznamy również zdanie ich bliskich, którzy byli świadkami poruszanych wydarzeń. W dokumencie pojawią się również historycy, którzy opowiedzą co sądzą na temat obecnego stanu Brytyjskiej Wspólnoty Narodów i relacji rodziny królewskiej z mediami. 

Za reżyserię serialu odpowiada Liz Garbus. 


Harry i Meghan - premiera pierwszej połowy serialu 8 grudnia, a drugiej już 15 grudnia na platformie Netflix. 


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO