Harry Styles zagra w Małej Syrence.

Pierwsze skojarzenie jakie nasuwa się przy nazwisku Harry Styles to wokalista, który swoją karierę rozpoczął w zespole One Direction. Artysta jednak ma już pewne doświadczenie z aktorstwem, zagrał w filmie Dunkierka z 2017 roku.
W tym roku do sieci trafiły informacje, że Disney planuje zrobić remake bajki z 1989 roku – Małej Syrenki. Cudownej historii syreny, która pragnie mieć nogi. Czy jest osoba, która nie widziała tej bajki?
Póki co musimy poczekać na filmową adaptacje, ale pomału poznajemy już całą obsadę, która weźmie udział w tym przedsięwzięciu. Wiemy już, że Ariel zagra Halle Bailey i właśnie dowiedzieliśmy się, kto zagra jej księcia. Nie kto inny jak Harry Styles w roli Eryka! Harry ma już za sobą najważniejsze dyskusje z producentami, zatem niebawem rozpocznie prace nad nowym filmem. Na wielkim ekranie będziemy mogli go oglądać m.in. Melissy McCarthy i Jacoba Tremblaya.

plakat

Poznajemy też sprzeczne informacje z portalu filmweb.pl, który ogłosił jakoby wokalista ostatecznie odrzucił rolę w adaptacji. Jednak mamy nadzieję, że okażą się one nieprawdziwe. Z pewnością wiele osób chciałoby zobaczyć wokalistę na ekranie!

Sprawdź także: Skandal! Katy Perry oskarżona o molestowanieKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO