Teaser 5. części

Dom z papieru - teaser 5. sezonu serialu

Na pewno z niecierpliwością czekacie aż "Dom z papieru" powróci. A to już coraz, coraz bliżej. W końcu w sieci zaczęły pojawiać się różnego rodzaju zapowiedzi nowego sezonu, który będzie miał swoją premierę już we wrześniu na platformie Netflix. W teaserze, który śmiga w Internecie, możemy zobaczyć Profesora i to, że jest w prawdziwych tarapatach... 

Materiały promocyjne serialu

Teaser "Domu z papieru" 

Na zapowiedzi oficjalnego zwiastuna, który ma promować 5. sezon "Domu z papieru", możemy zobaczyć ulubieńca wielu widzów - Profesora, który... No, cóż, jest w sporych tarapatach, co mocno łączy się z finałem 4. sezonu produkcji: 

Oficjalny zwiastun serialu zapowiedziano na 2 sierpnia, a 5. sezon serialu zobaczymy już 3 września. A dokładniej - jego połowę. Druga połowa z kolei zostanie wyemitowana 3 grudnia 2021 roku. 

"Dom z papieru" to serial, który opowiada o dość... odważnej kradzieży. Zaczęło się od hiszpańskiej mennicy. Teraz jednak pokusili się o więcej - cała stawka jest naprawdę spora. Ale tym razem Profesor chyba spotkał na swojej drodze naprawdę godnego przeciwnika. 

Czekacie na powrót złodziejaszków? Nie wiemy jak wy, ale my nie możemy się doczekać! 


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO