Kiedy się jej spodziewać?

Powstanie 3. część "Deadpoola"! Wiemy już, kto rozpisze scenariusz do filmu! Kiedy premiera?

Disney ma pod swoją opieką wiele tytułów, ktore otrzymał podczas połączenia z 21st Century Fox. Jednym z takich tytułów był "Deadpool", którego drugą część oglądaliśmy w 2018 roku. Do tej pory Disney zastanawiał się co z tym zrobić. Wygląda na to, że podjęli decyzję, że 3. część "Deadpoola" powstanie! Wybrano już nawet duet, który zajmie się napisaniem filmu

Deadpool 3 powstanie 

Scenarzystkami filmu mają zostać Wendy Molyneux oraz Lizzie Molyneux-Loeglin. Są to siostry, których najpopularniejszą produkcją był serial "Bob's Burgers". Wydaje się, że oddział marketingowy dał jasny sygnał, że Deadpool powróci: 

Materiały promocyjne filmu

Oczywiście w 3. części powróci Ryan Reynolds. Według Deadline aktor wielokrotnie spotykał się z scenarzystami, którzy przedstawiali mu swoje pomysły na powrót Deadpoola. Studio, a także aktor, jednogłośnie zdecydowali, że to siostry Molyneux zajmą się rozpisaniem nowej części.

Oznacza to, ze film nie pojawi się wcześniej niż w 2022 roku, skoro dopiero jesteśmy na etapie pisania scenariusza. 

Co ciekawe - będzie to pierwszy film o zwiariowanym bohaterze, w którym pomóc będzie mogło Marvel Studios. Nie wiadomo na ile poświęci się temu Kevin Feige, ale można spodziewać się nawiązań do Marvel Cinematic Universe. 

Film nadal będzie przeznaczony jedynie dla widzów dorosłych. Póki co nie wiadomo kto zajmie się reżyserią, ale najpewniej będzie to ktoś inny niż David Leitch, który cały 2021 rok ma skrzętnie zaplanowany. 

Czekacie na powrót "Deadpoola"? Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO