Zaśpiewał razem ze swoimi córkami

Czadoman wykonał „Bałkanicę" w ramach akcji #TwojaTwarzChallenge

Z powodu epidemii koronawirusa zawieszona została większość programów telewizyjnych. Twórcy niektórych z nich postanowili więc sprostać panującej sytuacji i zmienić nieco formułę swoich show. W ostatnim czasie na podobny krok zdecydowali się producenci programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, którzy ogłosili na Facebooku akcję charytatywną #TwojaTwarzChallenge. Okazuje się, że może w niej wziąć udział każdy, kto tylko chce. Organizatorzy akcji napisali:

Ucharakteryzujcie się w miarę możliwości. Przygotujcie choreografię, nagrajcie filmik i wyślijcie go na naszego Messengera. (…) Weźcie udział w #Twoja TwarzChallenge.

AKPA

Celem tworzenia muzycznych filmików nie jest jedynie zapełnienie dłużącego się czasu kwarantanny, ale przede wszystkim zbiórka pieniędzy dla Fundacji Polsat.

Rodzinny występ

Jednym z artystów, którzy postanowili wziąć udział w akcji, jest Paweł Dudek, znany szerszej publiczności jako Czadoman. Większości fanów polskiej muzyki tanecznej nie trzeba go przedstawiać – jest autorem takich głośnych przebojów jak: „Ruda tańczy jak szalona”, „Chodź na kolana”, „Dziewczyna z Instagrama”, „Jedziemy z Bondi” czy „Bo to jest miłość”. Był również uczestnikiem kilku programów telewizyjnych, między innymi „Tańca z gwiazdami" i „Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Popularny wokalista w ramach akcji charytatywnej organizowanej przez ten drugi program nagrał filmik, na którym wykonał utwór „Bałkanica” zespołu Piersi. Razem z Czadomanem wystąpiły jego dwie córki, z których jedna brawurowo „wykonała” całą solówkę na trąbce. Wygląda na to, że rodzina Czadomana wcale się nie nudzi się w czasie kwarantanny. To pełne energii i dobrej zabawy nagranie, które powstało w szczytnym celu, można zobaczyć na profilu programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Facebooku.Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO