Co wydarzy się u wampirów?

Co robimy w ukryciu - zwiastun 3. sezonu serialu

Stacja FX w końcu opublikowała pierwszą zapowiedź długo wyczekiwanego serialu komediowego z wampirami w roli głównej. "Co robimy w ukryciu" już niebawem doczeka się 3. sezonu. Zwiastun, który dostępny jest na Twitterze, zdradza co nieco tego, czego możemy się spodziewać w życiu naszych ulubionych postaci. Sprawdźcie sami! 

Materiały promocyjne serialu

Co robimy w ukryciu - zwiastun 

Wydaje się, że tego serialu nie trzeba już nikomu przedstawiać. To historia, którą oparto na filmie z 2014 roku o tym samym tytule. Fabuła kręci się wokół trzech wampirów - Nandorze, Laszlo i Nadji, którzy mieszkają razem na Staten Island. Z pomocą swojego wiernego pomagiera, sługi, człowieka Guillermo, starają się wtopić w tło i nauczyć żyć pośród ludzi. Jak można się domyślić - jest to tło do niesamowicie zabawnych historii. 

Za serial odpowiadają twórca filmu - Taika Waititi - oraz Jermaine Clement. W głównych rolach można oglądać Matta Berry'ego, Kayvana Novaka, Natasię Demetriou oraz Harvey'a Guillena. 

A co stanie się w 3. części? Na zapowiedzi widzimy głównie Nandora, który cieszy się z możliwości, jaką dają mu okulary do wirtualnej rzeczywistości - w koncu może zobaczyć, jak to jest przebywać na słońcu. 

Już 2 września wampiry powrócą na FX, a 3 września na Hulu!


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO