Zdradziła płeć swojego dziecka

Katarzyna Ankudowicz urodziła! Pokazała zdjęcia dziecka i zdradziła jego płeć na Instagramie

Katarzyna Ankudowicz znana jest przede wszystkim widzom takich seriali, jak „Pierwsza miłość” czy „O mnie się nie martw”. W zeszłym roku fanów aktorki obiegła radosna wiadomość o tym, że spodziewa się ona dziecka. Jeszcze niedawno można było zobaczyć Ankudowicz na różnych wydarzeniach z okazałym ciążowym brzuszkiem. Pomimo swojego błogosławionego stanu aktorka do końca ciąży nie próżnowała – między innymi pozwała miasto Warszawę za złą jakość powietrza. Jeszcze przed narodzinami udało jej się wygrać ten proces, czym pochwaliła się jakiś czas temu na Instagramie.

AKPA

W niedzielę za to gwiazda podzieliła się informacją, że urodziła córeczkę:

Dziś przyszła na świat nasza córeczka, z którą od dziś zaczynamy całkiem nowe stare życie.

Aktorka podziękowała także personelowi szpitala, dzięki któremu udało jej się bezpiecznie donosić ciążę i urodzić zdrową dziewczynkę:

Dziękujemy z całego serca personelowi Szpitala św.Zofii w Warszawie! Dziękujemy szczególnie paniom położnym (już w szkole rodzenia pełna pasji i profesjonalizmu p. Martyna) oraz lekarzom. Dziękujemy za Wasze serce, sprawność i ogromną empatię!

Przy poście Ankudowicz od razu pojawiły liczne wpisy od znajomych oraz fanów z gratulacjami dla świeżo upieczonych rodziców.

 

 
 
 
line-height: 18px;">Wyświetl ten post na Instagramie.

01.03.2020, godz.1:40 Dziś przyszła na świat nasza córeczka, z którą od dziś zaczynamy całkiem nowe stare życie @zdzieckiemnareku ????. Dziękujemy z całego serca personelowi Szpitala św.Zofii w Warszawie!????? Dziękujemy szczególnie paniom położnym (już w szkole rodzenia pełna pasji i profesjonalizmu p. Martyna, i inne panie, na izbie przyjęć p.Kasi, ( jednak urodziny będziecie miały obie panie jednego dnia?), na oddziale położniczym i piętro wyżej:) p.Kasi, p.Aleksandrze, p.Malwinie,i cudownej i niesamowicie profesjonalnej (pieszczotliwie nazywanej „sadystką”) p.Martynie,oraz wszystkim innym paniom, które nam pomagały) oraz lekarzom ( p. dr Jan, p. dr anestezjolog, p.dr z izby przyjęć). Dziękujemy za Wasze serce, sprawność i ogromną empatię! ????????????????????????????????? #newborn #start #birthday #babygirl

Post udostępniony przez Kasia Ankudowicz (@ankudowiczkasia)


Kim jest mąż Katarzyny Ankudowicz?

Gwiazda w 2016 roku wyszła za Mikołaja, który jest szefem firmy nagłośnieniowej. Ponieważ aktorka pilnie strzeże swojej prywatności, nie wiadomo wiele więcej o jej małżonku. Nowo narodzona córeczka jest ich pierwszym dzieckiem. Zważając na to, że aktorka niechętnie dzieli się szczegółami swojego życia z mediami, można się spodziewać, że na razie nie pokaże nam większej ilości zdjęć noworodka.


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO