4 sezon "Domu z papieru" - kiedy będzie i kto znajdzie się w obsadzie?

Chociaż „Dom z papieru” na Netflixie jeszcze nie ostygł – jest już pewne, że powstanie 4 sezon. Hiszpański oddział Netflix zamówił już produkcje kolejnej odsłony serialu, a twórca serialu – Alex Pina – zajmuje się właśnie pisaniem nowych odcinków. Na razie nic, absolutnie, nie wiadomo o fabule. To naturalne. Ale wiemy, że akcja nadal będzie miała miejsce w Hiszpanii. Grupa rabusiów nie podejmie się więc skoku na skalę międzynarodową, a ich głównym celem nadal pozostanie kraj na półwyspie Iberyjskim.

„Dom z papieru” - sezon 4. Obsada i premiera

Nie wiadomo na ten moment kto zagra w 4 sezonie „La casa de papel” - producenci nie sprecyzowali bowiem czy historia dalej będzie dotyczyła obecnej grupy, czy raczej pojawi się zupełnie nowy, odrębny wątek od tego, co znamy dzisiaj. Nie wiadomo również kiedy ten 4 sezon miałby się pojawić. Liczymy jednak na to, że jak najprędzej.

Sprawdź także: Wielkie kłamstewka

Tymczasem przypominamy, że na Netflixie od 19 lipca można oglądać 3 sezon serialu. Będą doskonale znani nam bandyci, którzy po ataku na Mennicę Hiszpanii postanowili wybrać się na wakacje. Nie trwa to długo bo policja łapie jednego z nich. Pojawiło się także kilka nowych twarzy… Macie już za sobą oglądanie „Domu z papieru”?

Sprawdź także: Słodkie kłamstewkaKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO