Powstanie 3 część Kill Billa? Tarantino zdecyduje się kontynuować film?

Quentin Tarantino słynie z wielu dobrych filmów, ale jeden tytuł wyjątkowo został w naszej głowie (no dobra, dwa, bo szanujemy bardzo „Pulp Fiction”). Mowa oczywiście o „Kill Bill”. No wydaje mi się, że nie ma takiej osoby, która chociaż minimalnie nie kojarzyłaby o czym jest ten film, a jest to swoistego rodzaju arcydzieło. Historia opowiada o Czarnej Mambie, która stawia sobie za cel zabić wszystkich, którzy próbowali zabić ją. W drugiej części natomiast obserwujemy drogę jaką przechodzi ona, aby zabić swojego byłego szefa – Billa i jego współpracowników. Na pewno pamiętacie jak się to skończyło. Na pewno nie będziemy spojlerować tym, którzy tego jeszcze nie oglądali.
Nie mniej jednak – to kultowy film, który warto zobaczyć. Jak mówiliśmy – jedna z lepszych produkcji Tarantino (może „Pewnego razu... w Hollywood” to przebije?). Ostatnio ktoś zapytał Quentina czy chciałby może zrobić 3 część „Kill Billa”. Reżyser odniósł się do tego tymi słowami:

downtowngreensboro.org

„Ja i Uma rozmawialiśmy o tym niedawno, szczerze mówiąc. Myślałem już o tym w perspektywie czasu. Rozmawialiśmy o tym w tamtym tygodniu. Gdyby któryś z moich filmów miał narodzić się z innego filmu byłby to trzeci "Kill Bill".”

Być może ostatecznie skusi się na to i będziemy mogli popatrzeć na nowe przygody Czarnej Mamby? Ciekawe co mogłoby się wydarzyć w tej 3 części.

A pamiętacie popularne gwizdanie z Kill Billa?Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO