Ponad 125 tysięcy obejrzało produkcję

"25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy" - film hitem polskich kin. Zobacz, o czym jest

Film "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy" opowiada prawdziwą historię mężczyzny - Tomka - który nie słusznie został skazany na 25 lat więzienia, za popełnienie brutalnego przestępstwa. Miał zaledwie 23 lata, kiedy usłyszał zarzuty. Ekspertyzy potwierdziały jego udział w zbrodni, a wszelkie dowody wskazywały na niego. I chociaż miał żelazne alibi, które potwierdzić mogło kilkanaście osób, to i tak wsadzili go do więzienia. Latami był bity, zastraszany i upokarzany. Aż w końcu, po 18 latach w więzieniu, na jego drodze pojawili się ludzie, którzy postanowili odkryć prawdę... Film dopiero co trafił do kin i jest prawdziwym hitem. 

Materiały promocyjne filmu

Sprawa Komendy hitem 

Historia wydarzyła się naprawdę i jest czymś, co interesuje ludzi już od wielu miesięcy. Szczególnie, że nadal trwa walka o odszkodowanie dla Komendy. Nic więc dziwnego, że Jan Holoubek postanowił zekranizować całą historię, aby jeszcze więcej osób miało okazję dowiedzieć się, co spotkało mężczyznę. Bez wątpienia jego życie całkowicie się zmieniło, jeśli nie powiedzieć - zawaliło. W końcu spędzić 18 lat za niewinność w więzieniu... Ostatecznie zaowocowało to tym, że do kin przyszło ponad 125 tysięcy widzów, a dokładniej 125 331. Tym samym jest to najchętniej oglądany film w polskich kinach. 

W roli Komendy zobaczycie Piotra Trojana, a w roli jego matki - niesamowitą Agatę Kuleszę. Zostali doskonale dobrani i ich relacja matka-dziecko zostały odegrane perfekcyjnie. 

Film "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy" to coś, co musicie zobaczyć, więc sprawdzajcie w repertuarze kin kiedy grają go w waszym kinie. 


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO