Co zobaczymy tym razem?

"Krudowie 2: Nowa Era" - film animowany powraca po 7 latach. Zobacz ZWIASTUN!

W 2013 roku pojawiła się pierwsza część bajki "Krudowie", która opowiadała o tym, jak prehistoryczna rodzina próbowała odnaleźć nowy dom. Jaskinowiec starał się przeprowadzić rodzinę przez wielką florę, a jednocześnie bronił ich przed równie wielką fauną. Prawdziwym wyzwaniem stał się dla niego jednak "nowoczesny jaskiniowiec", z wynalazkiem jakim był ogień. Był prawdziwym "wrzodem", gdyż jego poglądy zupełnie nie zgadzały się z poglądami głównego bohatera. Po 7 latach pojawi się kontynuacja filmu i nowe przygody jaskiniowców! 

Materiały promocyjne filmu; YouTube.com

Krudowie wracają 

Po siedmiu latach będziemy świadkami zupełnie nowej historii. Krudowie spotykają się ze "współczesną" rodziną - Bettermanów. Jak nazwa wskazuje, są po prostu lepsi we wszystkich. Mają lepsze schronienia, narzędzia, jedzenie i wynalazki. Jak można się domyślić - nie jest specjalnie trudno o konflikt. Ta część będzie nosiła tytuł "Krudowie 2: Nowa Era". 

Amerykańską premierę planuje się na koniec listopada, a w Polsce animacja ma pojawić się po Nowym Roku. W sieci pojawił się już oficjalny zwiastun produkcji, który możecie zobaczyć tutaj: 

Wiecie już na co iść do kina po Nowym Roku, prawda? 


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO