Dziel i rządź!

Unlocker – darmowy program do usuwania zablokowanych plików. Jak pozbyć się niechcianych plików?

Z komputera korzysta dziś niemal każdy – coraz większa ilość użytkowników korzysta też z zaawansowanych możliwości, które daje nam współczesny sprzęt. Nierzadko jednak trafiamy na problem, który najłatwiej określić jako złośliwość rzeczy martwych. Śmieciowy plik nie chce się usunąć? Nie masz uprawnień do skasowania folderu, który jakimś cudem uczestniczy w jednym z procesów? Chcesz zrobić bezkompromisowe porządki na dysku twardym? Okazuje się, że z pomocą przyjść może niewielki program Unlocker, który rozwiąże większość tego typu problemów.

Fotografia poglądowa

Podczas używania niewielkiego narzędzia należy pamiętać o ostrożności – możemy przecież za jego pomocą usunąć dowolny plik lub folder. Niewłaściwe kroki mogą doprowadzić nas do utraty ważnych danych lub nawet „zepsuć” nasz system.

Jak używać programu Unlocker?

Program pozwala nam na usunięcie pliku w przypadkach:
- odmowy dostępu do danego pliku lub folderu
- problemu z usunięciem pliku lub folderu gdy jest on uruchomiony lub bierze udział w procesie
- rozwiązuje problemy z udostępnianiem plików
- pomaga we własnoręcznym monitorowaniu pamięci dysku

Intuicyjna obsługa i możliwość wywołania funkcji programu pod prawym klawiszem myszki sprawia, że jest on jedną z najlepszych opcji dla chcących mieć pełną kontrolę nad swoim dyskiem twardym. Program można pobrać zarówno ze strony producenta, jak i wielu stron pośredniczących i udostępniających pliki.


Może zainteresują Cię także:


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO