Zaawansowany kalkulator

Symbolab - problemy matematyczne w aplikacji

Mobilne aplikacje coraz odważniej wkraczają do najróżniejszych aspektów naszego życia i stają się nieodłącznym elementem naszej codzienności. Doskonałym przykładem mogą być media społecznościowe, z których dziś korzystamy za pośrednictwem naszych smartfonów czy tabletów, które wyposażone są w odpowiednie aplikacje. Coraz więcej z nich sprawdza się także świetnie przy pracy i nauce - tutaj z kolei przykładem mogą być rozbudowane kalkulatory czy aplikacje, które potrafią rozwiązać matematyczne problemy. Jedną z ciekawszych jest Symbolab.

Fotografia poglądowa

Symbolab: Math Problem Solver to aplikacja powiązana z serwisem o tej samej nazwie. Pozwala ona na korzystanie ze wszystkich możliwości matematycznego silnika z poziomu aplikacji mobilnej.

Symbolab - możliwości aplikacji

Symbolab to tak naprawdę aplikacja, która łączy w sobie kilkadziesiąt najlepszych i najbardziej zaawansowanych kalkulatorów. Znajdziemy w niej między innymi: kalkulator graficzny, kalkulator ułamków, kalkulator ułamków, kalkulator równań, kalkulator całkowy, kalkulator pochodnych, kalkulator nierówności, kalkulator trygonometrii, kalkulator macierzy, kalkulator limitów, kalkulator funkcji, kalkulator serii, kalkulator ODE czy kalkulator transformacji Laplace'a. Aplikacja może się pochwalić dziesiątkami milionów użytkowników z całego świata i jest jednym z najchętniej wybieranych matematycznych programów. Warto na koniec dodać, że aplikacja i wszystkie jej funkcje nie są darmowe - użytkownicy chcący korzystać z pełni możliwości muszą się więc liczyć z opłatą.

Sprawdź również aplikację mobilną SHEIN.Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO