Świetna aplikacja zakupowa

SHEIN - moda na wyciągnięcie ręki

Codziennie prawie każdy z nas korzysta z różnych aplikacji mobilnych. Część z nich służy jedynie rozrywce i pozezwala nam na zabicie czasu czy sprawdzenie refleksu. Spora część mobilnych programów spełnia także zadania funkcjonalne, czego doskonałym przykładem mogą być aplikacje zakupowe. Jedną z popularniejszych jest SHEIN, która powiązana jest z serwisem internetowym o tej samej nazwie. Jakie korzyści płyną z korzystania z tej aplikacji i na co mogą liczyć użytkownicy?

SHEIN

Aplikacja i serwis SHEIN skupiają się na handlu odzieżą - dzięki aplikacji możemy zamówić wybrane przez nas produkty i ubrania, które zostaną dostarczone pod wskazany przez nas adres. Dostępne są różnorodne rozmiary, kroje i materiały.

SHEIN - zalety aplikacji i serwisu

Aplikacja jest przyjazna dla nowych użytkowników i oferuje zniżkę na pierwsze zamówienie (na ciekawe i ekskluzywne promocje mogą liczyć też stali użytkownicy mobilnej aplikacji). Serwis oferuje darmową dostawę (dla zakupów o wartości powyżej 99 złotych). Zakupy są w 100% bezpieczne, my natomiast możemy przeglądać kategorie produktów czy korzystać z błyskawicznych wyprzedaży. Serwis akceptuje wiele form płatności (w tym Paypal czy Afterpay rozłożony na raty). W razie problemów możemy natomiast skontaktować się z działem obsługi klienta - czaty konsultantów działają całodobowo. To wszystko czyni z SHEIN jedną z ciekawszych opcji przy wyborze zakupów online. Mobilna aplikacja dostępna jest zarówno w sklepie Google Play, jak i App Store. Korzystaliście już z tej aplikacji? Jakie macie zdanie na jej temat? Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO