Fani czekali na to długo

Spotify z nowym planem abonamentowym – pary będą wniebowzięte

Serwisy i portale streamingowe przeżywają obecnie swoje złote czasy. Doskonale widać to na przykładzie Netfliksa czy Spotify, które mogą pochwalić się milionami użytkowników na całym świecie. Także w Polsce obie platformy cieszą się ogromną popularnością. Nie dziwi więc fakt, że giganci starają się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom swoich abonentów i wprowadzają nowe rozwiązania, które mają przyciągnąć niezdecydowanych. Niedawno Spotify wprowadził plan abonamentowy, na który czekały setki użytkowników. Warto w tym miejscu dodać, że z zielonego serwisu muzycznego można korzystać za darmo – skazani jednak jesteśmy wówczas na reklamy i ograniczone możliwości platformy.

Fotografia poglądowa

Spotify zdecydował się na wprowadzenie planu abonamentowego Premium Duo, który w swoim działaniu przypomina plan rodzinny. Skorzystać z niego mogą jednak maksymalnie dwie osoby.

Coś dla par i nie tylko

Co gwarantuje plan Spotify Premium Duo? Przede wszystkim dostęp do wszystkich funkcji serwisu – muzyki i podcastów posłuchamy więc bez ograniczeń i reklam. Swobodnie możemy też przewijać utwory i wybierać dowolne treści. Warto też wspomnieć o cenie. Plan Premium Duo kosztował nas będzie 24,99 złotych miesięcznie – w tym miejscu warto wspomnieć o planie indywidualnym, za który płacić trzeba 19,99 złotych co miesiąc. Za plan rodzinny zapłacimy natomiast 29,99 złotych miesięcznie (maksymalnie 6 osób). Skusicie się na nowy plan abonamentowy muzycznego giganta? A może korzystacie z usług konkurencji lub w ogóle nie słuchacie muzyki? Czekamy na wasze opinie i spostrzeżenia w komentarzach.

A może masz ochotę na wieczorny seans? Sprawdź filmy Hero, Ted i Wilk.


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO