Skusicie się?

Rakuten TV – cena, biblioteka i zasady działania. Co oferuje serwis VOD? Czy warto z niego skorzystać?

Mnogość serwisów VOD sprawia, że łatwo się pogubić w ich ofertach, cenach i możliwościach. Jako użytkownicy powinniśmy być jednak zadowoleni – spora konkurencja i walka o klienta sprawia, że możemy liczyć na sporo filmów i seriali w przystępnych cenach. Niektóre serwisy część materiałów udostępniają nawet za darmo – jednym z takich usługodawców jest Rakuten TV, który rozpoczął działalność w Polsce w lutym 2019 roku. Firmę kojarzyć możemy chociażby z logo na koszulkach słynnej FC Barcelony. Część materiałów jest zresztą związana z Dumą Katalonii – w pozostałych przypadkach Rakuten jest wypożyczalnią filmów (lub miejscem, w którym możemy je wykupić na własność).

Fotografia poglądowa

Zacznijmy od funkcji Rakuten TV Free. Znajdziemy w niej materiały, które oglądać możemy za darmo dzięki reklamom. W darmowej ofercie znajdziemy między innymi serial dokumentalny poświęcony Barcelonie czy filmy dokumentalne z Sadio Mane i Andreasem Iniestą. 

Co poza dokumentami sportowymi?

Nawet darmowe produkcje dostępne są wyłącznie dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Szczęśliwi posiadacze konta mogą zaś w pełni cieszyć się wszystkimi możliwościami serwisu, który działa bardzo podobnie do innych wypożyczalni czy sklepów z filmami. Wybieramy więc interesującą nas produkcję i wypożyczamy ją lub kupujemy (portal obsługuje różne formy płatności online). Nasze wypożyczone lub zakupione materiały znaleźć możemy w naszej bibliotece (wypożyczone znikają po pewnym czasie i warto o tym pamiętać). Wśród materiałów dostępnych w serwisie znajdziemy zarówno filmowe klasyki (Forrest Gump, Skazani na Shawshank, Ojciec Chrzestny), jak i największe hity ostatnich lat (Joker, Jak wytresować smoka 3, Le Mans ’66). Ceny wypożyczeń wahają się od 7,99 zł do 39,99 zł. Za wykupienie filmu trzeba zapłacić nieco więcej (zazwyczaj 30-60 złotych). Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO