Ogłoszono je w dzień emoji

Emoji 14.0 nadchodzą – nowe emotikony już wkrótce

Internet zrewolucjonizował sposoby kontaktu z bliskimi i znajomymi. Doskonałym tego przykładem są najróżniejsze komunikatory internetowe i czaty na portalach społecznościowych. Komunikację ułatwiają i ubarwiają tam emotikony – proste graficzne symbole, za pomocą których możemy wyrażać nasze emocje, odczucia czy samopoczucie. 17 lipca obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Emoji – z tej okazji ogłoszono właśnie nowe symbole, które niebawem trafią do bazy. Niektóre z nich wzbudziły sporo emocji i kontrowersji. Jakie nowe emotikony już wkrótce pojawią się na ekranach naszych urządzeń? 

Fotografia poglądowa

Czego możemy się spodziewać? Do naszej dyspozycji oddane zostały chociażby emotikony przedstawiające 10 gestów dłoni – wszystkie z nich dopasowane są do koloru skóry. Sama aktualizacja oznaczona jest natomiast numerem 14.0.

Emoji 14.0 – co nowego?

Wśród nowych emotikonek znajdziemy między innymi symbole przedstawiające trolla, glony, znaki równości, zdjęcia rentgenowskiego, kuli dyskotekowej, dowodu osobistego, koła ratunkowego, przygryzionych ust czy gniazda. Najwięcej emocji wzbudziły natomiast symbole mężczyzny w ciąży (o różnym kolorze skóry). Wszystkie nowe emotikony możecie zobaczyć na poniższej grafice. Co o nich sądzicie?

Wszystkie nowe emoji

Sprawdź również - Gry na Netfliksie - serwis zaoferuje nową uslugę?


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO