Gratka dla fanów piłki nożnej

Liga Mistrzyń UEFA – YouTube pokaże rozgrywki

YouTube nieustannie się rozwija i ma coraz większy apetyt na konkurowanie z klasyczną telewizją. Już teraz w serwisie znajdziemy chociażby tysiące teledysków, filmów, klipów, nagrań czy materiałów na żywo. Live transmitowane coraz częściej są także rozgrywki sportowe, które przyciągają na YouTube tysiące fanów. Od 2021 roku w serwisie będzie można obejrzeć także damskie rozgrywki piłkarskie w ramach  UEFA Women's Champions League. Co zaproponuje YouTube i kiedy możemy spodziewać się pierwszych transmisji?

UEFA Women's Champions League

Platforma należąca do Google doszła do porozumienia z internetową telewizją DAZN, która znana jest z transmisji sportowych. Jej użytkownicy za opłatą mają dostęp do wydarzeń ze świata sportu – wszystko za pośrednictwem sieci.

UEFA Women's Champions League na YouTube

Umowa DAZN i YouTube obowiazywać ma przez cztery kolejne sezony (od 2021 do 2025 roku). Przez pierwsze dwa (21-23), widzowie będą mogli obejrzeć na żywo i na żądanie wszystkie 61 spotkań (od fazy grupowej w górę) – zarówno za pośrednictwem platformy DAZN, jak i kanału  YouTube DAZN. W kolejnych dwóch sezonach (23-25), wszystkie mecze dostępne będą na platformie DAZN – 19 spotkań zostanie natomiast udostępnionych za darmo na YouTube. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun nadchodzących wydarzeń sportowych. Zamierzacie oglądać Ligę Mistrzyń?

Sprawdź również - AliExpress doliczy VAT do zamówieńKomentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO