Daj się odnaleźć

Jak dodać lub zmienić adres na stronie na Facebooku?

Dziś Facebook pełni nie tylko funkcje społecznościowe. Coraz więcej firm, usługodawców i miejsc rozrywki stara się prowadzić aktywnie swoje fanpage i strony na niebieskim gigancie. Za jego pośrednictwem można łatwo docierać do ludzi, angażować ich w nowe wydarzenia, przedstawiać swoją ofertę czy dyskutować za pomocą komentarzy. Wszystko to sprawia, że Facebook pozwala usługodawcom wychodzić naprzeciw coraz większym oczekiwaniom użytkowników. Od pewnego czasu za pomocą portalu można też zlokalizować daną firmę, bar, restaurację czy sklep na mapie. Jak dodać swój adres tak, żeby był widoczny dla osób, które odwiedzą naszą Facebookową stronę?

Fotografia poglądowa

W pierwszej kolejności należy oczywiście zalogować się na Facebooku i przejść do strony, której adres chcemy dodać lub edytować. W tym celu mogą okazać się niezbędne uprawnienia administratora. 

Zmiana lub dodawanie adresu na stronie Facebook

Teraz przejść należy do naszej strony i namierzyć opcję „Edytuj informacje o stronie”, która znajduje się domyślnie w prawym górnym rogu ekranu. Teraz przechodzimy do obszaru „Lokalizacja” i wybieramy opcję „Ma adres pocztowy”. Teraz wprowadzamy adres naszej firmy czy miejsca docelowego, z którym skojarzona ma być strona. Ostatnim krokiem może być zezwolenie użytkownikom na meldowanie się w wyznaczonym przez nas miejscu. W tym celu należy zaznaczyć opcję „Klienci odwiedzają moją firmę pod moim adresem…”. Teraz wystarczy zatwierdzić i zapisać zmiany. 

Szukacie przezabawnej komedii, która umili wam wieczór we dwoje? Sprawdźcie koniecznie filmy Na pewno, być może, Cyrus i Dziennik Bridget Jones.Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO