Gdzie obejrzeć

Szpital Lenox Hill
Służba zdrowia jest niezwykle ważna – to dzięki lekarzom i personelowi medycznemu mamy pewność, że nasze życie będzie chronione niemal za wszelką cenę. Nic więc dziwnego, że wiele osób bardzo chętnie sięga po filmy i seriale, które przybliżają pracę medyków z nieznanej dotąd perspektywy. Jednym z nich jest dokumentalna seria „Lenox Hill”. 

Tytuł oryginalny: Lenox Hill
Gatunek: Dokument
Rok produkcji: 2020
Kraj: USA

Materiały prasowe Netflix

Opis serialu

Serial dokumentalny „Szpital Lenox Hill” pozwala widzom na spojrzenie z bliska na pracę lekarzy i personelu medycznego jednego z amerykańskich szpitali. Bliżej poznamy zwłaszcza cztery osoby - dwóch neurochirurgów, lekarza pogotowia i rezydenta oddziału położnictwa i ginekologi. Produkcję cechuje realizm, który pozwala spojrzeć na walkę o życie z zupełnie innej perspektywy – niełatwe decyzje, wycieńczająca praca, ogromna presja i decyzje, które mogą decydować o życiu lub śmierci pacjentów. Każdy przypadek jest inny i wymaga innych kroków od lekarzy i personelu. Jak radzą sobie z codziennymi wyzwaniami? Czy często przeżywają kryzysy? O tym wszystkim przekonać się mogą użytkownicy Netfliksa. Poniżej natomiast możecie obejrzeć zwiastun serialu, który może okazać się jedną z ciekawszych medycznych produkcji dokumentalnych.

Szpital Lenox Hill - zwiastun

Szukacie innych produkcji dokumentalnych i biograficznych? Sprawdźcie koniecznie filmy Księstwo, W pogoni za szczęściem i Człowiek

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO