Testy kolejnej nowej funkcji

Instagram – testy dodawania linku w Stories dla każdego

Instagram jest jednym z najszybciej rozwijających się portali społecznościowych w sieci – już teraz codziennie korzystają z niego setki milionów użytkowników. Nic więc dziwnego, że platforma stara się wychodzić naprzeciw ciągle rosnącym oczekiwaniom użytkowników. Niedawno informowaliśmy chociażby o testowanych funkcjach dodawania postów przez komputer czy propozycji monetyzowania części ekskluzywnych Stories. Teraz testowana jest kolejna funkcja związana z naszymi relacjami. Okazuje się bowiem, że już niedługo każdy użytkownik będzie mógł załączyć do niej link. 

Fotografia poglądowa

Przypomnieć należy, że do tej pory możliwość linkowania w relacji mieli tylko zweryfikowani użytkownicy, lub tacy, którzy przekroczyli próg 10 tysięcy obserwujących. Teraz ma się to zmienić i opcja ma być dostępna dla wszystkich.

Linkowanie w Stories dla wszystkich?

Instagram tłumaczy swoją decyzję pojawieniem się wielu mniejszych influencerów, którzy dzięki nowej opcji będą mieli okazję do dzielenia się ze swoimi obserwatorami nowymi materiałami. Nowa opcja ma działać dokładnie tak, jak znane przesuwanie w górę – w tym wypadku link dodawany będzie przez specjalną naklejkę, w którą kliknąć będzie mógł każdy. Kolejną nowością jest możliwość odpowiadanie na Stories z linkiem – do tej pory nie było to bowiem możliwe. Zapowiedzi wskazują także, że linkowanie pozostanie – przynajmniej na razie - domeną relacji i nie będzie możliwe w zdjęciach i materiałach postowanych w profilu. Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO