Jeszcze poczekamy

Disney +: kiedy platforma zadebiutuje w Polsce? Znamy datę

Serwisy streamingowe od kilku lat cieszą się coraz większa popularnością – z tego rodzaju portali korzystają obecnie miliony ludzi na całym świecie. W Polsce przykładem może być Netflix, który niemal z miejsca zyskał tysiące użytkowników. Nic więc dziwnego, że wiele podobnych platform chce iść jego śladem i otwiera się na polskiego klienta. Już teraz podobne usługi na całym świecie oferują chociażby Apple, HBO, Amazon czy Disney. Ten ostatni nie ma jednak oficjalnej usługi skierowanej do Polaków. Wszystko wskazuje na to, że to się zmieni – teraz poznaliśmy datę startu usługi w naszym kraju. 

Disney+

Datę startu usługi w Polsce poznaliśmy przy okazji najnowszego raportu finansowego Disneya. Okazuje się, że w Disney+ w Polsce pojawi się dopiero latem 2022 – polskim użytkownikom przyjdzie więc jeszcze uzbroić się w cierpliwość.

Disney+: dobre wyniki streamingu

Disney+ na początku lipca mógł pochwalić się liczbą 116 milionów użytkowników. Warto dodać, że liczba ta sukcesywnie rośnie i jest ponad dwa razy wyższa niż przed rokiem. Spory wpływ na popularność platformy ma ogromna baza animowanych produkcji i kreskówek – swoją cegiełkę do sukcesu dołożył też „Mandalorian”. W ofercie serwisu znajdziemy także seriale z uniwersum Marvela: „WandaVision”, „Falcon i Zimowy Żołnierz” i „Loki”. Fani mogą czuć się jednak zawiedzeni – plotka głosiła, że Disney+ zadebiutuje w Polsce jeszcze w tym roku. Teraz wiadomo, że na pewno się to nie wydarzy. Pozostaje uzbroić się w cierpliwość. 

Sprawdź również - YouTube z nową funkcją – wraca przydatny gest.Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO