Przydatny i wszechstronny

CapCut - edycja wideo w smartfonie

Multimedia są obecnie wszechobecne i codziennie (na przykład w mediach społecznościowych) widzimy setki filmów rozrywkowych, reklamowych czy zwykłych nagrań, którymi ktoś postanowił podzielić się ze światem. Okazuje się, że sami także bez większego problemu możemy tworzyć angażujące i ciekawe treści wideo. Z pomocą przyjść mogą tutaj aplikacje mobilne, wśród których wyróżnia się CapCut (wcześniej znana jako Viamaker o czym twórcy informują na stronie aplikacji w sklepie Google). Zaawansowane możliwości, intuicyjny interfejs i darmowy dostęp sprawiają, że jest to jedna z najchętniej wybieranych aplikacji tego typu na rynku. Jakie możliwości oferuje swoim użytkownikom i gdzie można ją pobrać? Poniżej znajdziecie odpowiedzi na te pytania.

 

CapCut

Aplikacja CapCut - Video Editor dostępna jest między innymi w dwóch najpopularniejszych sklepach z aplikacjami. Mowa tu zarówno a App Store (iOS), jak i sklepie Google Play (Android).

CapCut - Video Editor - funkcje i możliwości aplikacji

Ogromną zaletą aplikacji CapCut jest łatwość w użyciu. W szybki i intuicyjny sposób możemy przycinać wideo, zmieniać jego prędkość czy zapętlać wybrane fragmenty. Zaawansowane filtry i paleta efektów pozwalają natomiast na upiększenie naszego materiału i zwiększenie jego jakości. Aplikacja oferuje także rozbudowaną bibliotekę muzyczną (dostępne są także utwory, które chronione są prawem autorskim). Do naszych projektów dodać możemy napisy, czcionki i inne formy tekstowe, które dopełnią dzieła - pomóc w tym mogą także rozmaite efekty. Warto także dodać, że aplikacja jest darmowa, co czyni z niej jedną z najlepszych opcji dostępnych w sklepach z aplikacjami. CapCut - Video Editor doskonale sprawdzi się zarówno w przypadku zupełnych amatorów, jak i zaawansowanych twórców, którym zależy na jakości publikowanych materiałów. Warto więc dać szansę programowi i sprawdzić, jakie efekty przyniesie to w naszym przypadku.

Sprawdź również aplikację ShopeeKomentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO