Zamów to, czego potrzebujesz

Aplikacja Shopee, wygodne zakupy za pośrednictwem internetu

Wśród aplikacji mobilnych niemal każdy znajdzie coś dla siebie. Na brak możliwości nie mogą narzekać na przykład miłośnicy zakupów online, na których czekają liczne aplikacje mobilne. Jedną z wyróżniających się jest Shopee (aplikacja serwisu o tej samej nazwie). Dzięki niej (program działa zarówno na urządzeniach iOS, jak i na Androidzie) możemy szybko i wygodnie przeglądać setki produktów i wybierać takie, które odpowiadają naszym oczekiwaniom.

Shopee

Serwis i aplikacja chwalą się przede wszystkim możliwością zrobienia szybkich i bezpiecznych zakupów z dostawą pod wskazany przez nas adres. To jednak zaledwie wierzchołek góry lodowej możliwości, które swoim użytkownikom oferuje aplikacja.

Shopee - na co pozwala aplikacja?

Główną zaletą aplikacji jest możliwość wyszukiwania produktów w obszernej bazie powiązanego z nią serwisu (wyszukiwać możemy według konkretnej kategorii towaru, sklepu czy naszej obecnej lokalizacji). Użytkownicy aplikacji mogą także skorzystać z ekskluzywnych ofert (dostępne są tylko za pośrednictwem aplikacji) i powiadomień o najgorętszych promocjach. Dostają oni także rekomendacje produktów, które są spersonalizowane. Do dyspozycji użytkowników oddane zostały także możliwości sprawdzenia recenzji, ocen i komentarzy dotyczących danego produktu. Po zamówieniu możemy zarówno śledzić naszą przesyłkę, jak i bezpłatnie zwrócić dostarczony nam towar (wszystko dzięki Gwarancji Shopee). Warto także nadmienić, że w aplikacji zapłacić możemy na przykład Blikiem czy kartą.

Sprawdź również aplikację Vinted, dzięki której można kupować i sprzedawać używaną odzież. Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO