Gra debiutuje na nowych konsolach

Baldur’s Gate: Dark Alliance – reedycja debiutuje na konsolach

Rok 2021 jest szczególnie udany dla miłośników nieco starszych tytułów, którzy doczekali się remasterów czy reedycji swoich ulubionych produkcji sprzed lat. Wystarczy w tym miejscu wspomnieć o tytułach takich jak Mass Effect czy Diablo 2, które doczekały się odświeżonych wersji. Podobny los spotkał niedawno także grę Baldur’s Gate: Dark Alliance, której reedycja 7 maja zadebiutowała na najnowszych konsolach (PS4, PS5, XONE, XSX, Switch). Gracze mogą ją nabyć za połowę standardowej ceny.

Materiały promocyjne gry

Warto w tym miejscu dodać, że reedycja nie jest pełnoprawnym remasterem – gra obsługuje wysokie rozdzielczości (maksymalnie 4K). Gracze skorzystać mogą także z opcji lokalnej kooperacji. 

Baldur’s Gate: Dark Alliance – czego możemy się spodziewać?

Do dyspozycji graczy oddane zostały: trzy kombinacje ras i klas, kilkanaście renderowanych zaklęć i ponad czterdzieści różnych potworów. Gracze mają także możliwość zagrania na jednym z czterech poziomów trudności (łatwy – normalny – trudny – ekstremalny). Co ciekawe – nie jest to koniec ekspansji gry Baldur’s Gate: Dark Alliance. Do końca roku gra ma zadebiutować także na PC i urządzeniach mobilnych. 

Sprawdź również nasz ranking najdłuzszych gier.Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO