Świetna zabawa dla każdego

StarMaker darmowa aplikacja do karaoke. Funkcje, możliwości i tryby zabawy w StarMaker

W sieci znajdziemy obecnie miliony różnorodnych aplikacji mobilnych. Spora część z nich stawia na szeroko rozumianą rozrywkę i pozwala nam świetnie się bawić. Nic więc dziwnego, że powstała również aplikacja do karaoke, która pozwala nam się poczuć tak, jakbyśmy sami byli na scenie. Mowa o programie StarMaker, który dostępny jest całkowicie za darmo. Bawić się w nim możemy zarówno samodzielnie, jak i z przyjaciółmi. Z jakich opcji możemy skorzystać?

StarMaker

Aplikacja StarMaker dostępna jest zarówno na telefonach z Androidem (Google Play), jak i z iOS (App Store). Aplikację w obu przypadkach pobrać można całkowicie za darmo.

StarMaker - funkcje i możliwości

Aplikacja przede wszystkim pozwala na wybranie utworu (zarówno największych światowych hitów, jak i lokalnych utworów) i zaśpiewanie ich w stylu karaoke. Do naszej dyspozycji oddane zostały również różne gry, które pozwalają nam na poznawanie innych użytkowników aplikacji. Nasze muzyczne nagrania możemy rejestrować w akompaniamencie różnych efektów, które zmienią lub poprawią ich brzmienie, a dzięki specjalnej korekcji możemy brzmieć jak prawdziwa gwiazda estrady. Zaśpiewać możemy zarówno cały utwór, jak i wybraną przez nas jego część. Aplikacja pozwala na podzielnie się nagraniami w mediach społecznościowych i komunikatorach internetowych (między innymi TikToku, Instagramie, Facebooku, Snapchacie, Twitterze, WhatsApp). Warto też rozważyć dołączenie do społeczności "Family", która ściśle związana jest z aplikacją.

Sprawdź również aplikację Amazon AlexaKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO