Nie daj się podsłuchiwać i podglądać

Anti Stalker. Aplikacja wykrywająca użycie mikrofonu i kamery

Z telefonu komórkowego korzysta obecnie chyba każdy. Rozwój internetu, aplikacji mobilnych i technologii sprawia jednak, że dziś narażeni jesteśmy na zupełnie nowe rodzaje zagrożeń, z którymi nie mieliśmy do czynienia jeszcze kilka lat temu. Sporym problemem są na przykład aplikacje, które bez naszej zgody nas podsłuchują, podglądają czy przesyłają informacje na nasz temat. Wówczas z pomocą przyjść mogą jednak inne programy, które blokują tego rodzaju nieautoryzowany przez nas dostęp. Jedną z ciekawszych okazać się może Anti Stalker, która działa zarówno w bezpłatnej wersji, jak i wersji premium.

Anti Stalker

Anti Stalker to aplikacja, która dostępna jest na telefonach z systemem operacyjnym Android. Pobrać ją można za pośrednictwem sklepu Google Play. Jakie możliwości daje ona swoim użytkownikom?

Anti Stalker - funkcje i możliwości

Darmowa wersja aplikacji Anti Stalker to przede wszystkim wykrywanie aplikacji podsłuchujących i podglądających nas i powiadomienie nas o tym. Program sprawdza także uprawnienia aplikacji, a zaufane programy dodać możemy do tak zwanej białej listy (możemy także zgłosić aplikację, która w nieautoryzowany sposób zbiera o nas dane). Na znacznie więcej pozwala wersja premium (płatna) Anti Stalkera. Dzięki niej dowiemy się, gdzie wysyłane są nasze dane, a specjalnie skanowanie pozwala na zidentyfikowanie oprogramowania szpiegowskiego. Skorzystać możemy także z VPN i specjalnego wyciszenia mikrofonu, co daje nam jeszcze większe poczucie prywatności i bezpieczeństwa. Wszystkie opcje aplikacji znajdziemy między innymi na jej stronie w sklepie Google Play.

Sprawdź równeiż aplikację StarMaker.Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO