Gdzie obejrzeć

"Siły Kosmiczne": gwiazdorska obsada w natarciu. Carell, Kudrow i Malkovich. Obsada, gdzie obejrzeć ?

Netflix w końcu zaprezentował pierwsze kadry z serialu „Siły kosmiczne”, który trafi na platformę 29 maja. W serialu będzie można zobaczyć naprawdę wielkie gwiazdy: Steve’a Carella („The Office”), Johna Malkovicha („Nowy papież”), a także dawno niewidzianą Lisę Kudrow („Przyjaciele”). Co dokładnie będziemy mogli oglądać w nowym serialu, który na platformie Netflix pojawi się 29 maja? 

„Siły kosmiczne” – co tam będzie? 

Współtwórcami serialu „Siły Kosmiczne” są Steve Carell, a także Greg Daniels (scenarzysta z „The Office”). To komedia, która opowiada o pracy i ludziach, którzy odpowiedzialni są za stworzenie szóstego rodzaju amerykańskich sił zbrojnych, które zajmować się mają działaniami kosmicznymi. 

 

Materiały promocyjne programu

Generał Mark R. Naird jest uznanym pilotem Sił Powietrznych USA, który marzy o kierowaniu lotnictwem. Otrzymuje on. Zadanie, aby poprowadzić nowo utworzoną szóstą formację sił zbrojnych USA – Sił Kosmicznych. Jest sceptyczny, ale oddany swojej pracy, więc wraz z rodziną przeprowadza się do odległej bazy w Kolorado. Wraz z zespołem naukowców oraz „Spacemanami” pracuje nad zadaniem otrzymanym od Białego Domu. Mają sprawić, aby Amerykanie znowu stanęli na Księżycu i kompletnie zdominowali kosmos. 

Lisa Kudrow z kolei zagra Maggie Naird – ukochaną generała Marka R. Nairda. To oddana żona, które całe swoje życie podporządkowała swojemu mężowi. I robi to nieprzerwanie od dwóch dekad. Z kolei kiedy przeprowadzają się do Białego Domu – ona postanawia obrać zupełnie inną ścieżkę. 


obsada, CDA, NETFLIX, VOD, gdzie obejrzeć online ?

Gdzie obejrzeć cały film ? Spawdzić obsadę filmu oraz podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu "Siły Kosmiczne": gwiazdorska obsada w natarciu. Carell, Kudrow i Malkovich.. Pełna obsada filmu i gdzie obejrzeć za darmo lektor PL znajdziesz poniżej
Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV.

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO