Gdzie obejrzeć

Pamiętnik księżniczki
Życie potrafi być pełne niespodzianek. Największe zmiany i wyzwania często przychodzą do nas nieoczekiwanie i wywracają nasze plany do góry nogami. Tego rodzaju motyw często jest także obecny w filmach i serialach. O swoim losie zdecydować musiała chociażby główna bohaterka filmu „Pamiętnik księżniczki”. 

Tytuł oryginalny: The Princess Diaries
Gatunek: Familijny / Komedia 
Reżyseria: Garry Marshall
Scenariusz: Gina Wendkos
Rok produkcji: 2001
Kraj: USA

Materiały promocyjne filmu

Opis filmu

Główną bohaterką filmu pod tytułem „Pamiętnik księżniczki” jest Mia Thermopolis, w której rolę wcieliła się Anne Hathaway. Dziewczyna jest zwykłą nastolatką, która raczej stroni od towarzystwa i nie jest najbardziej popularną osobą w swojej szkole. Teraz jednak jej życie może się diametralnie zmienić – wszystko za sprawą śmierci ojca dziewczyny, którego bohaterka wcześniej nie znała. Okazuje się, że był on głową niewielkiego państewka – Mia zaś jest jedyną spadkobierczynią tronu. Bohaterka musi teraz wybrać drogę, którą chce podążać. Film wyprodukowany został przez wytwórnię Disneya i jest kolejną młodzieżową komedią, w której pojawia się motyw brzydkiego kaczątka. Film obecnie znaleźć możemy w internecie – obejrzymy go między innymi na VOD.pl, Chili i iTunes. Poniżej natomiast znaleźć możecie jego zwiastun i obsadę. 

Obsada

Julie Andrews
Anne Hathaway
Héctor Elizondo
Heather Matarazzo
Mandy Moore
Caroline Goodall
Robert Schwartzman
Erik von Detten
Patrick John Flueger
Sean O'Bryan
Sandra Oh
Kathleen Marshall
Mindy Burbano

Śmiech to zdrowie! Przekonaj się o tym oglądając filmy Babskie wakacje, Całe szczęście i Człowiek, który gapił się na kozy.

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO