Co będzie w serialu?

Netflix oficjalnie potwierdził, że zamówił serial "Resident Evil"? Co o nim wiemy?

W 2019, na samym początku roku, pojawiły się pewne domysły, że platforma Netflix i studio Constantin Film stworzą serial „Resident Evil” na podstawie popularnego cyklu gier wideo. Teraz już wiadomo, że plany zostaną zrealizowane. Netflix oficjalnie zlecił realizację pierwszego sezonu, który będzie liczył osiem odcinków. Co zobaczymy na ekranie w serialu „Resident Evil”?

Co wiemy o serialu „Resident Evil”? 

Za fabułę nowego serialu odpowiadać będzie Andrew Dabb, którego wszyscy doskonale znają z serialu „Nie z tego świata”. „Resident Evil” ma opowiadać zupełnie nową historię, która będzie toczyła się na dwóch planach czasowych. 

 

Materiały promocyjne

Podczas pierwszej linii czasowej bohaterkami będą dwie 14-letnie siostry Jade i Billie Wesker. Dziewczyny zostają zmuszone do tego, aby przeprowadzić się do korporacyjnego molocha, jakim jest New Raccoon City. Im dłużej tam przebywają - tym bardziej i mocniej czują, że to miasto nie jest tym, czym się wydaje na pierwszy rzut oka. Zaczynają również podejrzewać, że ich ojciec ukrywa mroczne tajemnice. I to takie, które mogą zniszczyć świat. 

Akcja drugiej linii czasowej osadzona jest z kolei ponad 10 lat w przyszłości. Na Ziemi mieszka 15 milionów ludzi i jest tutaj również ponad 6 miliardów potworów - ludzi a także zwierząt zainfekowanych wirusem T. Jade ma trzydzieści lat i chce, a raczej próbuje, przeżyć w Nowym Jorku. Niestety, wspomnienia z przeszłości, które dotyczą jej siostry i ojca nie dają jej spokoju… 

Za reżyserię dwóch pierwszych odcinków odpowiedzialna będzie Bronwen Hughes. Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO