Gdzie obejrzeć

Agent Cody Banks
Różnorodność filmowych produkcji sprawia, że niemal każdy znajdzie w nich coś dla siebie. Nic więc dziwnego, że furorę robią też filmy familijne, które świetnie sprawdzają się przy wielopokoleniowych rodzinnych seansach. Ciekawą propozycją są chociażby komedie familijne, w których nie brakuje akcji. Jedną z nich jest film „Agent Cody Banks”.

Tytuł oryginalny:  Agent Cody Banks
Gatunek: Familijny / Komedia / Akcja
Reżyseria: Harald Zwart
Rok produkcji: 2003
Kraj: USA / Kanada

Materiały promocyjne filmu

Opis filmu

Głównym i tytułowym bohaterem filmu jest Cody Banks – typowy amerykański nastolatek, który prowadzi niczym niewyróżniające się życie. Niespodziewanie piętnastolatek zostaje zakwalifikowany do tajnego programu CIA i zostaje tajnym agentem. Wkrótce otrzymuje swoja pierwszą misję, w której ma za zadanie zbliżyć się do szkolnej koleżanki Natalie Connors. Ojciec dziewczyny jest bowiem podejrzewany o współpracę z terrorystami. Chłopakowi udaje się osiągnąć stawiane przed nim cele – zostaje jednak zdemaskowany i odsunięty od misji. Okazuje się jednak, że Natalie może grozić śmiertelne niebezpieczeństwo. Chłopak orientuje się, że czuje coś do dziewczyny i nie pozwoli jej skrzywdzić. Film wypożyczyć można za pośrednictwem iTunes. Poniżej natomiast możecie zapoznać się z jego obsadą i zwiastunem. 

Obsada

Frankie Muniz - Cody Banks
Hilary Duff - Natalie Connors
Angie Harmon - Ronica Miles
Keith David - Dyrektor CIA
Cynthia Stevenson - Pani Banks
Arnold Vosloo - Francois Molay
Ian McShane - Brinkman
Darrell Hammond - Earl
Martin Donovan - Dr Connors

Czas na familijne kino? Dla całej rodziny do gustu przypadną z pewnością filmy Przygody Kubusia Puchatka, Madagaskar 2 i Iniemamocni.

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO