Gdzie obejrzeć

Szansa na sukces
Nie jest tajemnicą, że spełnianie własnych marzeń może stanowić nie lada wyzwanie. Dobrze wie o tym bohaterka „Szansy na sukces”, Terri, która pragnie zrobić karierę muzyczną. Chociaż życie rzuca jej kłody pod nogi, a ojciec nie rozumie jej pasji, nastolatka zrobi wszystko, aby stać się zawodową piosenkarką. Jeden odważny krok pozwoli jej zdobyć nowe doświadczenia, przyjaciół, a nawet pierwszą prawdziwą miłość.

Tytuł oryginalny: Raise Your Voice
Gatunek: Komedia
Reżyseria: Sean McNamara
Scenariusz: Sam Schreiber
Kraj: USA
Rok produkcji: 2004

Szansa na sukces / Materiały prasowe

Opis filmu

Bohaterką filmu jest Terri, która jest pozornie zwyczajną nastolatką. Posiada jednak wyjątkowy talent w postaci pięknego głosu. Marzy o karierze wokalnej, ale wciąż jedynie śpiewa w szkolnych chórkach. Po skończeniu szkoły chce się udać do prestiżowej uczelni muzycznej, jednak jej ojciec sprzeciwia się tym planom. Po stronie siostry stoi jej brat Paul, który postanawia wysłać taśmę z nagraniem śpiewu Terri do jednej ze szkół w Los Angeles. Niedługo później ginie w wypadku samochodowym. Wkrótce okazuje się, że dzięki jego wsparciu młoda dziewczyna dostaje się do wymarzonej placówki. Po śmierci brata Terri chce zrezygnować z danej jej szansy, ale wkrótce za namową swojej matki w tajemnicy przed ojcem opuszcza rodzinny dom i udaje się do wielkiego miasta. Tam uczy się samodzielnego życia, a także zdobywa nowych przyjaciół, a także nową miłość.

Jeśli macie już za sobą „Szansę na sukces”, koniecznie obejrzyjcie teraz muzyczne filmy „Pitch Perfect” oraz „Yesterday”. Gorąco polecamy również oscarowe „Narodziny gwiazdy” z Bradleyem Cooperem i Lady Gagą w rolach głównych.

Obsada

Hilary Duff – Teresa „Terri” Fletcher
Uliver James – Jay Corgan
Dana Davis – Denise Gilmore
David Keith – Simon Fletcher
Robert Trebor – Pan Wesson
Jason Ritter – Paul Fletcher
Sean McNamara – Dr Mark Farley
Marschall Manesh – taksówkarz
Kat Dennings – Sloane

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO